Hr. Králové – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Kadaň – Písek 2:3 (po pr.) | Benátky n/J – Beroun 9:3 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Litoměřice – Most 3:4 (po s.n.) | Třebíč – Olomouc 3:2 (kon.)
Jihlava – Mladá Boleslav 1:0 (po s.n.)
Sportovní klub Kadaň
2:3 (0:0, 1:2, 1:0)
IHC Králové Písek
Sobota 03.11.2012, 17:00 • Zimní stadion Kadaň • 1. liga (ČR)

Písek využil v prodloužení výhodu přesilové hry. Díky tomu si zajistil dva body. Při dalším sledování hokeje v Kadani naslyšenou. (19:22:05)

60:58
    Písek právě vstřelil branku!
    O bodu navíc pro hosty z Písku rohodl svojí další střelou LIBOR PROCHÁZKA.

60:43
    Libor Procházka zkusil pozornost Hanuljaka, ten vyrazil.

60:01

Kadani se podařilo v poslední třetině vyrovnat. Po krátké pauze začne prodloužení.

60:00

59:45
    Za brankou domácích se strhla menší potyčka.

59:39
    Domácí jdou do čtyř. Dvě minuty dostává Jakub Trefný za podražení.

59:02
    Domácí v pásmu Písku, zatím si nevypracovali šanci na rozhodnutí zápasu.

57:54
    Puk nestihl Radim Heřman. Je tu další icing hostů.

57:14
    Puk má ve své lapačce Miroslav Hanuljak.

56:40
    Puk skákal v brankovišti, písecký brankář ho včas přikryl lapačkou.

56:35
    Hosté z Písku zahrávají na zakázané uvolnění.

55:30
    V dobré šanci Hafenrichter, Mazanec ho vychytal.

54:04
    Vhazuje se před Hanuljakem.

53:07
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Domácí využívají přesilovku. Po kombinaci v pásmu Písku se dostal ke střel kapitá ALEŠ PAVLAS a vyrovnává. Asistence: Jiří Charousek, Zdeněk Ondřej.

52:08
    Milan Doudera (PIS) dostává 2 minuty za zdržován hry (vyhození puku).

51:27
    Jiří Charousek zpátky ve hře.

50:46
    Drtilova střela minula levou tyč kadaňské branky.

49:27
    Jiří Charousek (KAD) dostává dvě minuty za hákování.

49:03
    Z rohu až před Mazance se dostal domácí Charousek, jeho zakončení ale nemělo razanci.

48:30
    Kadaň nastěhovaná před brankou Písku.

47:05
    Boháč (PIS) na ledě.

46:57
    Mazancova střela letěla mimo pravé tyče. Mazanec pro jistotu podržel.

46:10
    Domácí se pomalu usazují v pásmu Písku.

45:05
    Sotva co se hosté vrátili do pěti, tak jdou znovu do čtyř. Vyloučen je Dominik Boháč na dvě minuty za sekání.

44:29
    Szakalova střela vletěla do ochranné sítě.

43:00
    Vladislav Kubeš (PIS) - 2 minuty za podražení.

42:23
    Zdeněk Ondřej zavezl puk do pásma hostů, ke střele se dostal Pavlas. Vhazování po levici Mazance.

42:05
    Puk má v moci Hanuljak.

41:58
    Icing Kadaně.

41:42
    Po střele hostujícího Doudery musel zasáhnout Hanuljak.

40:58
    Szakalovu střelu od modré tečoval Petr Jíra mimo branku, Mazanec nemusel zasáhnout.

40:01

Oba týmy už nastupují na ledovou plochu, za malou chvilku pokračujeme.

Ve druhé periodě jsme viděli tři branky. První branku zápasu vstřelil domácí Jaroslav Hafenrichter. Poté dostali domácí možnost čtyř minutové přesilovky 5 na 4 gól ale nedali. To se povedlo hostům. Na 1-1 vyrovnával po chybné rozehrávce domácích beků Jiří Ferebauer. O čtyři minutky zvýšil vedení Písku Josef Slavík. Poslední třetina začne přibližně v 18:43.

40:00

39:58
    Hostující Tomáš Pitule (PIS) dostává 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

37:25
    Obrovská šance Písku, puk líznul břevno domácí branky.

37:04
    Po vyhraném buly vstřelil vedoucí branku Písku JOSEF SLAVÍK. Asistence Filip Vlček.

37:00
    Po nahození od středové kruhu podržel puk domácí brankář.

36:25
    Pavel Sedláček (PIS) opět na ledě.

36:10
    Petr Jíra zavezl puk do pásma, jeho střelu podržel Mazanec.

35:01
    Mazanec drží puk ve své lapačce.

34:33
    Za brankou Písku leží Jaroslav Hafenrichter, rozhodčí nevylučuje.

33:35
    Rozehrávku Kadaně vystihl Heřman a přihrál úplně volnému JIŘÍMU FEREBAUEROVI. Ten nedal Hanuljakovi žádnou šanci a vyrovnal stav zápasu. Asistence: Martin Heřman.

32:51
    Domácí kombinují v pásmu Písku, střela Charouskovi příliš nesedla.

32:25
    Po úderu do obličeje kadaňského hráče vyloučen Pavel Sedláček (PIS) na 4 minuty za vysokou hůl.

30:58
    Po střele Jakuba Trefného signalizovali domácí branku, rozhodčí rozpažil.

30:09

29:05
    Ke střele se dostal písecký útočník Sedláček, brankář Hanuljak připraven.

27:55
    Libor Procházka dohrál u mantinelu Filipa Hantáka, puk ale zůstal v držení domácích.

27:14
    Petr Macháček (KAD) zahrál na zakázané uvolnění.

26:31
    Ferebauer zpátky na ledové ploše.

25:44
    Hraje se v píseckém pásmu.

24:31
    Písecký Jiří Ferebauer dostává dvě minuty za vysokou hůl.

24:04
    Máme tu vhazování po pravici Mazance.

23:07
    Po střele Szakala zahráli hosté na zakázané uvolnění.

22:10
    Puk mají na svých hokejkách písečtí.

20:48
    První branku Kadaně v dnešním zápase střílí JAROSLAV HAFENRICHTER. Asistence: Zdeněk Ondřej.

20:18
    Hosté v pěti.

20:01

V prvním dějství byli k vidění zajímavé šance jak na straně Kadaně, tak na straně hostujícího Písku. Brankáře však zatím nikdo nepřekonal a tak je stav stále 0:0. Další třetina začne přibližně v 17:47.

20:00

19:40
    Puk ve středu hřiště.

18:48
    Domácí v pěti.

18:07
    40 vteřin se bude hrát 4 na 4. Dvouminutový trest dostává Josef Klement (PIS) - držení hole.

18:00
    Hra vysokou holí, vhazuje se mimo pásmo Kadaně.

16:48
    Písek má před sebou druhou přesilovku. Dvě minuty půjde odpykat Martin Lučka (KAD) - vražení na hrazení.

15:45
    Po střele Vlčka a následně dorážce našel Hanuljak puk ve své lapačce.

15:08
    Hanuljak musel z branky, aby zasáhl proti najíždějícím protihráčům.

14:50
    Zblokovaná střela Sedláčka zamířila až k ochranné síti za brankou.

13:50
    Po zašlápnutí puku se bude vhazovat před Mazancem.

12:28
    Kadaňští se snaží usadit v pásmu soupeře, moc se jim to nedaří.

11:05
    Jakub Trefný (KAD) opět na ledě.

09:52
    Hosté v pásmu Kadaně, zatím bez pořádné střely.

09:05
    I hosté budou hrát přesilvkou. Jakub Trefný (KAD) dostává dvě minuty za podražení.

08:22

07:39
    Hostující celek hraje kompletní.

06:30
    Domácí se k ničemu vážnějšímu zatím nedostali.

05:39
    Domácí si zahrají první přesilovku. Na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Filip Vlček (PIS).

05:22
    Chlouba zakončil samostatnou akci nad.

04:37
    Po bekhendovém pokusu Jíry puk minul levou tyč Mazancovi branky.

04:00
    Domácí s pukem na holích, ale ve středním pásmu.

02:56
    Ofsajd hostů.

02:38
    Zatím si oba týmy puk spíše vyměňují.

01:05
    Až před brankáře pronikl domácí Seman. Bek ho vyvedl z rovnováhy, takže ze zakončení nic nebylo.

00:01

KADAŇ: Domácí hráči jsou na tom oproti hostům daleko lépe. Mají na svém kontě šňůru vítězství, přerušují ji pouze prohry s favority ligy - v Ústí a Mladé Boleslavi. Nejproduktivnějšími hráči černožlutých jsou Nikola Gajovský a Filip Seman. Prvně jmenovaný nasbíral 12 bodů (5+7) a vede produktivitu. Filip Seman má na svém kontě bodů 11(6+5), díky tomu mu patří druhá příčka v klubové produktivitě. Mezi třemi tyčemi je v Kadani jasným vládcem Miroslav Hanuljak. Tento mág, který přišel před sezónou z partnerského Chomutova, nastoupil do 14 zápasů a drží svou úspěšnost na 93,10%. Kromě Hanuljaka už se v brance domácích objevili i Janové Strmeň (1 zápas - 86,67%) a Kaššák (3 zápasy - 88,89%).

PÍSEK: Hosté od Otavy vstoupili do ligy solidně, po třech kolech měli na kontě dvě výhry. Poté ale přišel zvrat, Jihočeši prohráli devět utkání v řade. Třetí letošní a zatím poslední výhru si písečtí připsali před dvěma týdny v Havlíčkově Brodě. Kadaňská obrana by si měla dávat pozor na beka Vladimíra Kameše. Ten nasbíral v 14 zápasech osm bodů (4+4). Na brankářské postu už se od začátku soutěže protočili čtyři muži s maskou. Nejvíce toho má odchytáno Marek Mazanec poté následuje Lukáš Cikánek. O jeden zápas méně má Dominik Halmoši. Do jednoho zápasu zasáhl také Pavel Kantor. Největší procento úspěšnosti má Lukáš Cikánek(91,58%).

Vítejte u on-line přenosu. Dnešní 18.kolo svedlo dohromady celky Kadaně a Písku. Kdo dnes zvítězí se dovíte buď na zimním stadionu v Kadani nebo tady pomocí online přenosu.Utkání začíná v 17:00.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 21. Hafenrichter (Ondřej), 54. Pavlas (Charousek, Ondřej) - 34. Ferebauer (M. Heřman), 38. Slavík (Vlček), 61. Procházka

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Kaššák) - Macháček, Pavlas (C), Lučka, Szakal (A), Trefný, Schmidt, Mazanec - Hrabák, Hafenrichter, Ondřej - Stoklasa, Seman, Jíra - Andres, Hanták, Chlouba - Kůs, Hammerbauer, Mainer - Charousek
    IHC Králové Písek: Mazanec (Halmoši) – Procházka, Kříž, Boháč, Semrád, Klement, , Doudera, Drtil – Pitule, Kubeš, Heřman M. – Ferebauer, R. Heřman, Vaniš – Sedláček, Lukáč, Polodna – Slavík, Vlček, Marek - Petruška.

Rozhodčí: Jan Jílek - Vít Komárek, Jan Krátký