Hr. Králové – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Kadaň – Písek 2:3 (po pr.) | Benátky n/J – Beroun 9:3 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Litoměřice – Most 3:4 (po s.n.) | Třebíč – Olomouc 3:2 (kon.)
Jihlava – Mladá Boleslav 1:0 (po s.n.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
HC Olomouc
Sobota 03.11.2012, 17:301. liga (ČR)

Ve třetí třetině šli hosté za vyrovnáním, to se jim povedlo ve 44. minutě z hole Ondřeje Švaňhala. Hosté pak dvakrát navšívili trestnou lavici a to se jim stalo osudné, neboť domácí kapitán David Dolníček rozhodl o tom, že 3 body zůstanou doma. (19:46:54)

60:00

59:30
    Hosté to zkouší se šesti bruslaři.

59:30
    Oddechový čas pro hosty.

59:30
    Olomouc měla drtivý tlak, domácí hráči se snažili odpravit kotouč alespoň do středního pásma, ale nepovedlo a tak na modré napřáhl Mario Cartelli a tento hráč protřelý extraligou trefil pouze stojícího Čiliaka do hrudi.

58:35
    Cartelliho střela letěla mimo levou tyč branky Marka Čiliaka.

58:00
    Poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:37
    Švaňhal trefil pouze před seboustojícího třebíčského hráče.

56:41
    Fořt se dostal ke kotouči nabil na druhém kruhu stojícímu Vondráčkovi, tomu lapil šanci Halász.

56:23
    Třebíč vyhazuje na zakázané uvolnění.

54:59
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč využívá přesilovou hru a ujímá se znovu vedení. Rostislav Malena dostal nadídku na střelu, jíž využil před brankou stojící DAVID DOLNÍČEK, pak tečoval mimo dosah Halásze. Asistence: Rostislav Malena, Vilém Burian.

54:50
    Opět Rangl, Halász pozorný.

54:12
    Rangl vyslal nahození směr Halász, ale tečovaná střela minula branku.

53:49
    Michal Vodný (OLO) - 2 minuty za podražení.

53:02
    Čuřík našel za kruhy Nahodila, jeho střela nemířila mezi tři tyče.

52:15
    Robin Staněk vyzkoušel pozornost Čiliaka od pravého hrazení.

51:17
    Kadela nepřesně nacházel dobře najíždějícího Káňu.

Dnešní utkání sleduje 1430 diváků.

49:35

David Sochor

Branky a nahrávky: 9. Čuřík (Nahodil, Šlahař), 9. Fořt (Sláma, Dočekal), 55. Dolníček (Malena, Burian) - 5. Pekr (Selingr, Bartoň), 44. Švaňhal (Číp, Vodný)

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak - Rangl, Malena, Sobotka, Sláma, Zdráhal, Dlapa - Kaut, Dolníček, Burian - Šlahař, Nahodil, Čuřík - Vondráček, Dočekal, Fořt - Kadela E., Káňa, Křivohlávek. Trenér Pokorný.
    HC Olomouc: Halász – Bartoň, Nedbálek, Lhotský, Valenta, Cartelli, Staněk, Houdek, Janáček – Pekr, Řípa, Herman – Švaňhal, Diviš, Selingr – Kucharczyk, Kucsera, Hampl – Rác, Číp, Vodný. Trenér Fiala.

Rozhodčí: Hribík, Přikryl - Adamec, Poruba