Hr. Králové – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Kadaň – Písek 2:3 (po pr.) | Benátky n/J – Beroun 9:3 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Litoměřice – Most 3:4 (po s.n.) | Třebíč – Olomouc 3:2 (kon.)
Jihlava – Mladá Boleslav 1:0 (po s.n.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
HC Olomouc
Sobota 03.11.2012, 17:301. liga (ČR)

56:41
    Fořt se dostal ke kotouči nabil na druhém kruhu stojícímu Vondráčkovi, tomu lapil šanci Halász.

54:59
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč využívá přesilovou hru a ujímá se znovu vedení. Rostislav Malena dostal nadídku na střelu, jíž využil před brankou stojící DAVID DOLNÍČEK, pak tečoval mimo dosah Halásze. Asistence: Rostislav Malena, Vilém Burian.

53:49
    Michal Vodný (OLO) - 2 minuty za podražení.

47:34
    Vyloučení na straně Olomouce, 2 minuty si na lavici hanby odbude Michal Nedbálek za hákování.

43:23
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Radek Číp nahazoval na branku Marka čiliaka, trajektorie puku však nebyla mezi tři tyče, ale mimo pravou tyč domácí branky, do přihrávky stihl strčit hůl ONDŘEJ ŠVAŇHAL a prostřelil přesouvajícího se Čiliaka. Asistence: Radek Číp, Michal Vodný.

38:29
    S vyloučeními se nám v této třetině roztrhl pytel. Malena si na lavici hanby odsedí 2 minuty za podražení.

36:07
    Jan Káňa a Michal Nedbálek si to rozdali v pěstím souboji. Oba obdrželi pouze 2 minuty za hrubost.

32:58
    Další vyloučení na straně Třebíče, tentokrát Jakub Čuřík - vyměřený trest opět vysoká hůl. Třebíč bude hrát ve třech 3 vteřiny.

29:01
    Dalším vyloučeným dnešního zápasu je Martin Sobotka, který odbržel vyšší trest (2+2) za vysokou hůl.

27:34
    Nahodil našel před brankou Šlahaře, jehož střela mířila do odkryté branky. Halásze na brankové čáře úspěšně zastoupil Lhotský, který touš vykopl do rohu kluziště.

26:38
    Jakub Herman (OLO) si odchází odpykat trest za sekání.

25:29
    Malenova jedovka po ledě, končí tesně vedle levé tyče Halasze, touš zřejmě tečoval před brankovištěm clonící Dolníček.

24:06
    Pavel Selingr z Olomouce se provinil proti pravidlům. Odpyká si trest za vysokou hůl.

20:25
    První vyloučení na straně Olmouce 2 minuty za vysokou hůl si odsedí matěj Pekr. Druhé vyloučení na straně Třebíče, 2 minuty za držení protihráče si odsedí Rostislav Malena. Hrát se bude ve 4 na obou stranách.

17:37
    Pvní vyloučení dnešního střetnutí. 2 minuty za podražení si odsedí domácí Čuřík.

08:57
    Kotouč putoval po ose Dočekal - Sláma až na hůl TOMÁŠI FOŘTOVI, který trefil místo nad Halászovou lapačkou. Asistence: Lukáš Sláma, Martin Dočekal.

8:29
    Po skrumáži se kotouč dostal k JAKUBU ČUŘÍKOVI, který prostřelil Halásze. Asistence: Lukáš Nahodil, Jakub Šlahař.

04:29
    MATĚJ PEKR dostal přihrávku za záda obránků od Pavla Selingra. Jeho střela mířila na vyrážečku domácího Čiliaka, kterou netrefila a skončila tedy v síti. Asistence: Pavel Selingr, Jakub Bartoň.

02:12
    Martin Dočekal dostal ideální přihrávku do Tomáše Vondráčka, který předtím vybojoval kotouč. Dočekal udělal blafák brankáři, ale nezasunul za jeho záda.

David Sochor

Branky a nahrávky: 9. Čuřík (Nahodil, Šlahař), 9. Fořt (Sláma, Dočekal), 55. Dolníček (Malena, Burian) - 5. Pekr (Selingr, Bartoň), 44. Švaňhal (Číp, Vodný)

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak - Rangl, Malena, Sobotka, Sláma, Zdráhal, Dlapa - Kaut, Dolníček, Burian - Šlahař, Nahodil, Čuřík - Vondráček, Dočekal, Fořt - Kadela E., Káňa, Křivohlávek. Trenér Pokorný.
    HC Olomouc: Halász – Bartoň, Nedbálek, Lhotský, Valenta, Cartelli, Staněk, Houdek, Janáček – Pekr, Řípa, Herman – Švaňhal, Diviš, Selingr – Kucharczyk, Kucsera, Hampl – Rác, Číp, Vodný. Trenér Fiala.

Rozhodčí: Hribík, Přikryl - Adamec, Poruba