Přerov – Havířov 1:2 (po s.n.) | Olomouc – Vsetín 6:4 (kon.) | Třinec – Vítkovice 4:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Hr. Králové 0:0 (odl.) | Zlín – Kometa Brno 0:1 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 6:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 2:5 (kon.) | Letňany – K. Vary 5:1 (kon.) | Pardubice – Jihlava 2:3 (po s.n.)
Písek – Motor ČB 5:4 (po pr.)
HC Olomouc
6:4 (2:1, 0:1, 4:2)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 03.11.2012, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Extraliga staršího dorostu

Hanáci se tak po 18. kole vyhoupli na čtvrté místo, Vsetín zůstává stále šestý. Ode mě je to vše, přeji příjemný zbytek soboty a někdy příště na počtenou. (15:16:02)

Olomouc si zlepšeným výkonem ve třetí třetině došla k zaslouženému vítězství 6:4. V závěrečné části se za domácí trefili Jan Kropáč, Šimon Beták a dvakrát Martin Konečný. Za Vsetínské se prosadili Hohl a Pancza.

60:00

59:56
    Vsetín vstřelil branku!
    Valaši ještě korigují stav utkání! Po střele Hryciowa Motálek neudržel puk a RENÉ PANCZA měl už jednoduchou práci dostat puk do odkryté branky. Asistence: Michal Hryciow.

59:05
    Přesilovka pro Vsetín. Jan Kropáč (OLO) je vyloučen na dvě minuty za pád pod nohy.

58:51
    Mikula (VSE) se zkoušel prosadit bekhendem, Motálek vyráží do rohu kluziště.

58:09
    Zakázané uvolnění hostů.

57:30
    Je odpískán úmyslný ofsajd Kohoutů.

57:07
    Osobní trest za nesportovní chování dostal domácí Alex Rašner (OLO).

56:48
    Z levé strany se do šance dostal Minařík (OLO), jeho individuální akce skončila dobrým zásahem Vlacha.

56:17
    Obě mužstva jsou kompletní, hraje se 5 na 5.

56:04
    Valachovy betony vyprášil ostrou ránou Rašner (OLO).

55:42
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Za modrou čárou si kotouč vzal domácí kapitán ŠIMON BETÁK a střelou zápěstím překonal z pravého kruhu Vlacha. Asistence: Robert Horák.

54:47
    Do zakončení se dral Brandýs (OLO), kotouč si ale hodil moc před sebe, kde ho sebral hostující gólman Vlach.

54:16
    Bude se hrát 4 na 4. Za hrubost jsou vyloučeni současně na dvě minuty Jiří Hajda (VSE) a Michal Čamek (OLO).

54:12

52:48
    Konečný (OLO) nahrával spoluhráčům křížně skrz brankoviště, nikdo z Olomouckých se ale do odkryté klece strefit nedokázal.

52:12
    Za faul kolenem vyloučen hostující František Rod (VSE).

51:22
    Po závaru před olomouckou brankou střílí těsně vedle Kuchařík (VSE).

Luděk Stránský

Branky a nahrávky: 7. Rašner (Vrána), 10. Pavlovský (Minařík), 43. Konečný (Brandýs, Beták), 44. Kropáč (Čamek), 48. Konečný (Beták), 56. Beták (Horák R.) - 17. Hořanský (Kuchařík, Hajda), 28. Hořanský (Haničinec, Hajda), 45. Hohl (Hořanský), 60. Pancza (Hryciow)

HC Olomouc: Motálek (Urbisch) – Nesvadba, Brandýs J., Rašner, Gatěk, Horák R., Majer, Hes M. – Konečný, Beták (C), Markl – Vrána, Šoustal T., Čamek – Kropáč, Pavlovský, Minařík – Horák J., Medek, Galeta – Ministr T..
    VHK ROBE Vsetín: Gottwald (10. Vlach) – Hajda (C), Žabčík, Svozílek, Hryciow, Hohl – Pancza, Račický, Forch, Světlík, Mikula, Tydlačka, Haničinec, Kuchařík, Grygar, Willert, Hořanský, Rod.

Rozhodčí: Klimecký – Novotná, Novotný