Valencia – Atlético 2:0 (kon.) | Real Sociedad – Espanyol 0:1 (kon.) | La Coruňa – Mallorca 1:0 (kon.)
Osasuna – Valladolid 0:1 (kon.) | Granada – Ath. Bilbao 1:2 (kon.) | Sevilla – Levante 0:0 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
0:1 (0:0)
RCD Espanyol Barcelona
Neděle 04.11.2012, 12:00 • Estadio Municipal de Anoeta — Donostia, San Sebastián • Španělská LaLiga

Dnešní utkání skončilo tak, jak si na stadionu Municipal de Anoeta nikdo nepřál. Ostatně se z vývoje utkání ani nedalo čekat, že Real nezíská ani bod.

San Sebastian byl po většinu hrací doby lepším týmem, to ale platilo pouze o hře meži šestnáctkami. Uvnitř pokutového území se domácí hráči nedokázali prosadit, a to ani z několika dobrých příležitostí.

A jak to už ve fotbale (a nejen v něm) bývá, stačila jedna branka, která padla v 78. minutě po dobře kopnutém rohu, která rozhodla o dnešním vítězi.

Tři body za vítězství 1:0 si tak odváží Espanyol Barcelona. To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (13:54:44)

90+4
    Poslední minuta z nastavených čtyř, míč až u Zubikariho, který ho dlouhým nákopem vrací na polovinu Espanyolu.

90+3
    Naděje domácích stále žije, hosté jsou rozestaveni před svým pokutovým území a usilovně se brání.

90+2
    A jeden z nich je potrestán i žlutou kartu, kterou dostává hostující Stuani. Ten si ve výskoku pomohl loktem a udeřil do hlavy jednoho z domácích hráčů.

90+2
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty, stadion hlasitě píská po sérii faulů.

90+1
    Za zdržování dostává další žlutou kartu hostující brankář Cristian Alvarez.

90
    Běží poslední minuta utkání, míč se snáší do pokutového území hostů, ale obrana Espanyolu se brání zuby-nehty! A i přesto, že na trávníku zůstává domácí Inigo Martinez, který se drží za klíční kost, rozhodčí nechává rozehrávat od brány.

89
    Tentokrát ale Simao necentruje, ale rozehrává "na krátko", míč nakonec končí mimo bránu. Rozehrává Zubikari.

88
    Pozor, další rohový kop z levé strany pro Espanyol, právě z této strany se povedlo hostům překvapit obranu při prvním gólu!

86
    Poslední střídání hostů, hřiště opouští Longo, místo něho na poslední minuty utkání přichází Simao Sabrosa.

85
    Další ostrý faul hostů, tentokrát ale zůstane skluz zezadu Alfonsa nepotrestán.

84
    Domácí kombinují před šestnáctkou hostů, ale blok hráčů ve žlutých dresech Espanyolu je kompaktní.

83
    José Raul Baena je dalším potrestaným hráčem, za tvrdý faul na polovině domácích.

82
    Faul na polovině Realu Sociedad, hosté rozehrávají "na krátko"... nusleduje kolmice na Cristiana Alfonsa, tomu ale míč uniká.

81
    Domácí před šestnáctkou hostů... ale centr Ifrána z pravé strany nenachází adresáta, hosté se osvobozují.

80
    A jasná odpověď domácích, ze hřiště odchází Prieto, kterého nahrazuje Diego Ifrán.

78
    Espanyol právě vstřelil branku!

A je to tady! Trest v podobě gólu přichází z kopačky DIEGA DANIELA COLOTTA, který se dokázal i v sedě prosadit z místa uvnitř malého vápna a překonává nešťastného Zubikariho. Šok pro domácí, kteří v utkání dominují, ale svou převahu nedokáží proměnit v branku.