Slovácko B – Břeclav 1:1 (kon.) | Ostrava B – Uničov 3:3 (kon.) | Zábřeh – Olomouc B 2:0 (kon.)
Žďár n/S – Hulín 4:1 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
2:0 (2:0)
SK Sigma Olomouc B
Neděle 04.11.2012, 14:00 • Městský stadion v Zábřeze. • Moravskoslezská fotbalová liga

Dámy a pánové je tu konec zápasu mezi FK Sulko Zábřeh a SK Sigma Olomouc B. Po gólech z 18.minuty brankou Linka a z 32.minuty kdy vstřelil branku Šichor. Zápas končí 2:0 a divácí domácích děkují hráčům za krásný zápas a hráči děkují za podporu divákum. Já se svámi loučím a přeji příjemný zbytek neděle. (15:49:29)

90
    Hráč domácích Horák dostal žlutou kartu.

86
    Poslední střídání domácích odešel Pobucký a nahradil jej Horák.

85
    Přímý volný kop zahrál Tögel ale napálíl to do bránícího hráče a k míči se dostal Linek který těsně minul branku hostí.

84
    Šimon Falta uviděl žlutou kartu za faul na unikajícího Bačíka.

80
    Poslední střídání hostí odešel Hladík přišel Falta a druhé střídání domácích odešel Jakub Heidenreich a přišel Miroslav Hajčík.

74
    První střídání domácích odešel Pospíšil a nahradil jej Michalčák.

73
    Na přihrávku zlevé strany si naběhl Bačík a pohotově z otočky vystřelil a jeho střela těsně minula branku hostí.

71
    Devatenáct minut do konec zápasu stav utkání je stále 2:0 pro domácí Zábřeh a hraje se na polovině hostí.

70
    Dnešní utkání sleduje 290 diváků.

68
    Druhé střídání hostí odešel Nešický a nahradil jej Schmitd.

68
    Žlutou kartu dostal hostující Tomeček.

64
    Diváci se bouří faul zezadu loktem na Tögela byl odpískán ale měla být udělena žlutá karta.

61
    Soušek hlavičkoval míč přimo do náruče Procházky.

59
    Žlutou kartu uvidel Bačík.

60
    Rozhodčí teď píská jen na jednu stranu a to na olomouckou a vypadá to jak včerejší zápas mezi Mladou Boleslaví a Spartou.