Vsetín – Prostějov 4:6 (kon.) | Sokolov – Děčín 3:4 (po pr.) | Nový Jičín – Frýdek-M. 0:3 (kon.)
Havířov – Karviná (Baník) 6:3 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 1:5 (kon.) | Přerov – Val. Meziříčí 5:0 (kon.)
HC ZUBR Přerov
5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 21.11.2012, 18:002. liga skupina Východ

57:58
    Vysoká hůl na domácí straně. Dvouminutový trest si za katrem odsedí Petr Sakrajda (PŘE)

56:00
    Přerov právě vstřelil branku!
    Domácí hokejisté dnes mají střelecký koncert. RICHARD BRANČÍK obkroužil hostující branku a zasunul puk pohodlně mezi Netoličkovy betony. Druhá trefa tohoto Zubra v dnešním utkání. Asistence: Petr Sakrajda.

52:49
    Miroslav Mikel (VAL) 2 minuty za držení. Přesilovka pro Zubry.

50:12
    Bobři dosáhli branky, ale radost jim zkazil verdikt rozhodčího. Hokejka zakončujícího útočníka hostí byla příliš vysoko. Buly ve středním pásmu.

45:48
    Radomír Pala (PŘE) 2 minuty za podražení.

44:42
    Přesilovka Zubrů využita! RICHARD BRANČÍK chvíli míchal s pukem. Poté se rozhodl jej lehkou střelou poslat na branku a puk propadl až za brankovou čaru. Asistence: Jakub Ferenc.

43:35
    Hosté faulovali a budou za to zaslouženě pykat. Dvě minuty za vysokou hůl si odsedí na trestné lavici Viktor Coufal (VAL).

36:39
    Netolička výborně zasáhl lapačkou proti dorážce Kundrátka z veliké blízkosti.

34:55
    Zbytečné vyloučení na straně hostů. Za držení si odpyká dvě minuty Jakub Voznica (VAL)

31:33
    Patrik Machala (VAL) 2 minuty za podražení.

31:23
    Zubři momentálně na ledě kralují. Slabou Palovu střelu Netolička vyrazil, na dorážku MATĚJĚ MÁLKA už byl krátký. Matěj Málek si dnes připisuje už druhou trefu do hostující sítě. Asistence: Radomír Pala, Jiří Goiš.

28:09
    Na straně Zubrů je vyloučen Tomáš Vlček (PŘE) na dvě minuty za sekání.

26:07
    Kudělkovu střelu tečoval těsně před Netoličkou Sprušil, kotouč prolétl těsně kolem levého horního rohu.

25:18
    Na druhé straně se blýskl parádním zákrokem lapačkou hostující brankář Netolička.

24:10
    Lukáš Bokroš se zjevil v samostaném nájezdu, Vojtek vybruslil spadl na zem a hokejkou vypíchl puk do rohu kluziště. Veliká šance hostů.

22:43
    Vojtek si připisuje první zásah ve druhé třetině. Buly před domácí brankou.

21:59
    A domácí hokejisté odskakují hostům na rozdíl dvou branek. MATĚJ MÁLEK využil přihrávku Goiše a prostřelil Netoličku k pravé tyči. Asistence: Jiří Goiš.

21:15
    Zubři jdou ve vlastním oslabení do vedení. Obránce JIŘÍ OSINA vybojoval puk a střelou od modré čáry překvapil Netoličku. Bez asistence.

19:59
    Zubři budou ještě vyloučeni před koncem první třetiny. Za podražení vyfasoval dvouminutový trest Marek Kundrátek (PŘE).

15:43
    Druhé vyloučení domácích, Radomír Pala (PŘE) 2 minuty podražení.

15:34
    Bobři byli v přečíslení tři na dva, Coufalova přihrávka přes brankoviště nenašla hokejku spoluhráče. Asi největší šance hostů.

12:34
    Je tu první vyloučení v dnešním zápase. Vyloučen je Marek Ditrich (PŘE) na dvě minuty za bránění.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 22. Osina, 22. Málek (Goiš), 32. Málek (Pala, Goiš), 45. Brančík (Ferenc), 56. Brančík (Sakrajda)

HC ZUBR Přerov: Vojtek - Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Osina, Kudělka, Drábek , Tomeček - Ditrich, Brančík, Sakrajda - Goiš, Kolář, Sprušil - Kundrátek, Málek, Janeba - Vaněk, Brada, Matušenko.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Netolička - Ambruz, Bokroš, Coufal, Heča, Javora, Kolovratník, Knebl, Kvapil, Lyzák, Maršálek, Machala, Máša, Mikel, Smetana, Šoula, Vajda, M. Varga, D. Varga, M. Varga, Voznica.

Rozhodčí: Mech - Pospíšil, Kříž