Montpellier – Bordeaux 1:0 (kon.) | Toulouse – Lyon 3:0 (kon.) | Marseille – Lille 1:0 (kon.)
Toulouse FC
3:0 (0:0)
Olympique Lyon
Neděle 25.11.2012, 17:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Máme za sebou velice pohledné utkání, ve kterém jasně dominovali hráči Toulose. Ti nepustili Lyon za celých devadesát minut do žádné výraznější šance a naopak sami třikrát udeřili v druhém poločase. První dvě branky sám vstřelil a třetí připravil Ben Yedder, který se velkou měrou postaral o toto překvapivé vítězství.

S informací, že Toulose doma porazila rozdílem třídy Lyon se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (18:53:03)

90+4
    V poslední minutě nastavení mohl zkorigovat stav Benzia, který dostal míč do pokutového území, ale svou střelou minul bránu Toulose.

90+3
    Tři domácí fotbalisté se ocitli v jeden moment za obranou Lyonu, ale hosty zachránil ofsajd.

90+3
    Brankář Vercoutre musel včasným výběhěm hasit další rychlý protiútok domácích.

90+2
    Toulouse právě vstřelilo branku!

A opravdu se tak děje! Další rychlý protiútok, na jehož konci mohl Ben Yedder slavit hattrick, ale po kličce mu ukopl míč jeden z obránců. Balón se však dostal k dalšímu z domácích hráčů a tak již do prázdné brány nemohl nedat. Tímto šťastným střelcem je ETTIENE CAPOUE.

90+1
    Čtyři minuty nastavuje hlavní rozhodčí tak je stále šance na vstřelení branky.

90
    Střídající Benzia dostal výtečnou přihrávku do pokutového území, ale jeho střelecký pokus skončil několik metrů nad bránou.

89
    Lyon se ještě snaží o zkorigování stavu, ale obrana Toulose je k ničemu nepouští.

87

A máme rozhodnuto! Obrana Lyonu si nedala pozor na rychlý protiútok, po kterém se do samostatného úniku dostal WISSAM BEN YEDDER, který se skvěle rozběhl za přihrávkou Serge Auriera a v podstatě rozhodl dnešní utkání.

86
    Ruka v obličeji Biševace znamená, že se bude kopat z obranné poloviny Lyonu.

85
    Domácí hrozí z rychlých brejků a vybojovali rohový kop, což jim naprosto vyhovuje.

84
    Ahamadovi vypadl míč po centru do pokutového území, ale to bylo zapříčiněno faulem Gomise a tak je vzrušení zbytečné.

83
    Závěrečné střídání na domácí straně. Odejde Etienne Didot, příjde Pantxi Sirieix.

82
    Vercoutre musel hodně z brány, ale jeho vyběhnutí bylo dobře načasováno a zmařilo rychlý brejk Toulose.

81
    Je to tak, hřiště opouští hostující Monzon, místo kterého si zahraje Benzia. Záměr trenéra Lyonu je jasný, střídá obránce za útočníka a tím se bude snažit vrhnout všechny síly do útoku.

81
    U postranní čáry jsou připravení další hráči a vypadá to, že střídání na sebe nenechá dlouho čekat.

79
    Čas hraje proti Lyonu a hosté se nemohou dopracovat k žádné výraznější šanci.

79
    Druhé střídání Toulose. Odešel Franck Tabanou a místo něj se na hřiště podívá Yannick Djalo.