Kerkrade – Ajax 1:2 (kon.) | Eindhoven – Arnhem 1:2 (kon.) | Alkmaar – Feyenoord 0:2 (kon.)
Twente – Zwolle 2:2 (kon.)
FC Twente
2:2 (0:0)
PEC Zwolle
Neděle 25.11.2012, 16:30 • De Grolsch Veste, Enschede • Nizozemská Eredivisie

Na De Grolsch Veste stadionu byla k vidění parádní druhá půle, která přinesla čtyři branky. Dvě padli hned po začátku a dvě na konci. Ani jeden tým si dnes nezasloužil prohrát a tak se oba soupeři o body spravedlivě rozdělili. To je pro dnešek z nizozemské fotbalové ligy vše. Přeji příjemný zbytek nedělního večera. (18:25:38)

90+4
    Twente se snaží ještě o třetí branku. Zwolle ale spolehlivě brání a domácí fotbalisté do své šestnáctky nepouští.

90+2
    Twente právě vstřelilo branku!

Domácí dokázali neuvěřitelné a v nastaveném čase vyrovnávají. Na Tadičův centr si na zadní tyči vyskočil LUC CASTAIGNOS a uklidil balon za nešťastného Boera - 2:2.

90+1
    Van Polen zastavil nedovoleně Tadiče a je odměněn žlutou kartou.

90
    Domácí budou mít ještě čtyři minuty na to, aby se pokusili zvrátit nepřízeň osudu.

89
    Hosté se snaží dohrát utkání v poklidu a hlavně daleko od své branky. Lachman nic nevymýšlel a odpálil balon daleko na tribunu.

88
    Zwolle právě vstřelilo branku!

A překvapení v podání dnešního výsledku je zřejmě na světě. Dvě minuty před koncem řádné hrací doby se do vzduchu nejvýše pověsil JOEY VAN DEN BERG a posílá Zwolle do překvapivého vedení - 1:2.

87
    Domácí kombinace začíná být s ubývajícími minutami hodně netrpělivá a nepřesná. Přihrávka Brama skončila až u brankáře Zwolle.

85
    Domácí Braafheid dohrál souboj s protihráčem a za to vidí od rozhodčího žluté napomenutí.

84
    Gólman Boer si znovu dával s rozehrávkou hodně na čas. Nakonec se ale odhodlal a balon odkopl daleko na polovinu Twente.

83
    Hráči v zeleno bílém kombiné drží míč na svých kopačkách, což jim plně stačí. Z tribun domácího stadionu se pochopitelně ozývá hlasité pískání.

82
    Zatím spokojenější jsou jisto jistě hráči PEC. Pro ty byl bod ze hřiště Twente víc než cenný suvenýr, se kterým zřejmě příliš nepočítali.

80
    Je před námi posledních deset minut, které by měli rozhodnout o osudu dnešního duelu. Ke třem bodům zatím mají oba soupeři stejně daleko.

79
    K odraženému balonu se na hranicí vápna dostal domácí Holscher. Ten zkusil vypálil z první ale mezi tři tyče se jeho pokus nevešel.