Mladá Boleslav – Most 7:3 (kon.) | Ústí n/L – Šumperk 2:4 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Jihlava – Kadaň 1:3 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 5:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
Olomouc – Litoměřice 6:2 (kon.)
HC Olomouc
6:2 (1:1, 2:1, 3:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 28.11.2012, 19:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

Hanáci se tak po zaváhání ústeckýh Lvů posouvají na druhou příčku tabulky. S přáním příjemného zbytku středečního večera se s Vámi loučím. Děkuji za pozornost. (21:14:10)

Kohouti potvrdili roli nejlepšího domácího celku první ligy a porazili Litoměřice 6:2.

60:00

59:50
    "Tak jsme druzí no a co", skandují domácí fanoušci. Kohouti získávají tři body a posouvají se na druhé místo tabulky.

59:06
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Třetí branka v přesilové hře a Mora vede už o čtyři. Na modré lajně napřáhl ROBIN STANĚK a svou druhou brankou v sezóně zřejmě stanovil konečný výsledek zápasu. Asistence: Radim Kucharczyk, Zbyněk Hampl.

59:00
    Hanáci kombinují v hostující třetině.

58:05
    Tvrdá rána Jiřího Ondruška si našla cestu jen do náruče Přikryla. Vzájemný konflikt se schyloval mezi Houdkem a Gulou. Rozhodčí včas zasáhli.

57:34
    Dominik Simon (LIT) poslal k ledu domácího útočníka takovým způsobem, který se nelíbil hlavnímu rozhodčímu., Dvě minuty pro hráče Litoměřic.

56:57
    Michal Nedbálek se dvakrát pokusil prostřelit Petra Přikryla, ani jednou mu to však gólman Severočechů nedovolil.

56:00
    Hanáci jsou kompletní.

55:40
    Hosté mají problém usadit se na trvalo v domácí třetině. Kohouti snadno vyhazují.

54:40
    Do konfliktu se dostali Jiří Ondrušek (OLO) a Jakub Kolář (LIT). Oba kohouti inkasují dvě minuty za hrubost.

54:37
    Adam Lapšanský zkusil štěstí z pravé strany, Tomáš Halász včas sklapl betony k sobě a puk vyrazil.

54:00
    Ondřej Švaňhal (OLO) se provinil nebezpečnou hrou vysokou holí. Severočeši budou hrát přesilovou hru.

53:46
    Zakázané uvolnění domácího celku.

53:11
    Severočeši se na chvíli vymanili z olomouckého sevření.

52:03
    Zbyněk Hampl mohl navýšit vedení Hanáků už na čtyři branky. Hostující brankář vytáhl proti domácímu útočníkovi skvělý zákrok vyrážečkou.

51:05
    Hanáci sevřeli svého soupeře a snad až napotřetí se jim podařilo prostřelit hostujícího gólmana. Matěj Pekr namazal zpoza brány JIŘÍMU ŘÍPOVI, který ránou z první poslal puk nad lapačku Přikryla. Asistence: Matěj Pekr, Michal Nedbálek.

49:42
    Tomáš Rubeš mohl snížit, útočník Litoměřic se prodral mezi obránci soupeře a tváří v tvář Tomáši Halászovi napálil puk jen do hrudi domácího gólmana.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 9. Kolouch (Diviš), 23. Diviš (Janáček), 40. Selingr (Kolouch, Diviš), 48. Kucharczyk (Nedbálek, Ondrušek), 52. Řípa (Pekr, Nedbálek), 60. Staněk (Kucharczyk, Hampl) - 5. Simon, 28. Antončík (Lapšanský)

HC Olomouc: Halász (Kašík) – Lhotský, Ondrušek, Cartelli, Valenta, Houdek, Janáček, Nedbálek, Staněk – Pekr, Řípa (C), Herman – Kucharczyk, Kucsera, Hampl – Kolouch, Diviš, Selingr – Rác, Švaňhal, Vodný.
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Sedláček) – Martinka, Evan, Kříž, Gula, Husák, Veselý, Kolář – Rudovský, Rubeš, Novák – Gerhát, Slížek (C), Mrňa – Žalčík, Simon, Lapšanský – Kafan, Luňák, Tvrzník – Antončík.

Rozhodčí: Kubičík – Rychlý, Jureček