Vsetín – Frýdek-M. 5:6 (kon.) | Jablonec n/N – Milevsko 6:3 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 3:8 (kon.)
Kobra – Děčín 3:2 (kon.) | Bílina – Tábor 2:3 (po pr.) | Sokolov – Klatovy 3:2 (po pr.)
Prostějov – Karviná (Baník) 1:2 (po s.n.) | Nový Jičín – Opava 3:6 (kon.) | Havířov – Val. Meziříčí 8:2 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 1:2 (kon.) | Technika Brno – Jindř. Hradec 8:2 (kon.) | Kolín – Mor. Budějovice 6:0 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 1:4 (kon.) | Břeclav – SHK Hodonín 4:5 (kon.) | Chotěboř – Nymburk 2:6 (kon.)
HC Kobra Praha
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
HC Děčín
Středa 28.11.2012, 18:00 • Kobra. • 2. liga skupina Západ

33:35
    Roman Verbík dostává dvě minuty za vysokou hůl.

31:36
    Za podražení dostává 2 minuty Jan Mocnár a to je další přesilovka pro Kobru.

28:49
    Jiří Jakeš dostává 2 minuty za nedovolené bránění, hraje se tak 4 na 4.

27:54
    Martin Baránek dostává dvě minuty za hákování. Další přesilová hra pro Kobru.

19:15
    Martin Baránek oslabí svůj tým na 2 minuty.

14:52
    Jan Filipovský je vyloučen na 2 minuty. Domácí tak mohou hrát v početní převaze.

08:41
    Martin Kocman dostává 2 minuty za faul loktem, hosté tak mají první početní výhodu v dnešním zápase.
    Branky a nahrávky: 26. Paris (Eis), 44. Kocman (Pohl), 57. Pohl - 10. Stezka (Vávra, Oliverius), 45. Zíka (Drnec, Oliverius)

HC Kobra Praha: Ondřej Malík, (Krch)- Ton, Pohl, Švaříček, Vítek, Verbík J., Verbík R., Čtveráček, Fejt, Kocman, Jakeš, Strnad, Taubner, Eis, Sekera, Žáček, Paris, Bárta, Suchan, Bláha. Hlavní trenér: Miloslav Šeba.
    HC Děčín: Michael Petrásek (Lavinger), Hříbal, Stezka, Filipovský, Berin, Mocnář, Sádovský, Vacek, Nikl, Vávra, Oliverius, Zíka, Drnec, Růžek, Baránek, Racek, Chládek, Kopas, Pořický, Hosek, Šetka. Hlavní trenér: Karel Chládek.