Patriot Budapešť – Junosť Minsk 1:0 (kon.) | K. Vary – Dinamo-Šinnik 4:0 (kon.)
Patriot Budapešť
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Junosť Minsk
Středa 28.11.2012, 18:00 • Jegpalota Icecenter Budapešť, Maďarsko. Kapacita: 2200 míst. • MHL

V dnešním zápase jsme viděli pouze jedinou branku, kterou vstřelil Šalka a rozhodl tím o tříbodovém zisku pro Patriot. Loučí se s vámi Petr Dejnožka. (20:08:49)

60:00

59:38
    Matúš Kazmík (PAT) ještě v závěru dostává dvě minuty za hrubost.

58:38
    Hosté hrají bez brankáře!

58:38
    Junosť si vybírá oddechový čas!

55:23
    Glemba se dostával do dobré pozice, ale nakonec těsně minul! Domácí mohli rozhodnout!

52:52
    Icing Patriotu.

51:23
    Hosté se snaží střílet z každé pozice, ale jejich pokusy nejsou příliš přesné.

49:11
    Vaskova střela skončila v Borarošově lapačce, vhazovat se bude po pravici brankáře Budapešti.

47:54
    Obě mužstva dělají zbytečné chyby, dnes již příliš branek neuvidíme.

45:13
    Čas nám ubíhá, stále jedeme s jedinou brankou.

43:48
    Domácí hráli oslabení statečně a snažili se i útočit, Šalka je zpět mezi mantinely.

41:47
    Michal Šalka (PAT) dostává hned v začátku druhé třetiny dvě minuty za sekání.

40:01

Ve druhé třetině jsme branku neviděli, a tak je rozdíl stále mizivý. Čeká nás tedy napínavá třetí třetina. Ta začne zhruba v 19:30.

40:00

38:56
    Domácí jsou v závěru druhé třetiny mírně aktivnější a snaží se o navýšení svého úzkého náskoku.