HC Trutnov
7:1 (2:0, 2:0, 3:1)
SK Třebechovice pod Orebem
Středa 28.11.2012, 18:00Krajská liga mužů

Děkujeme za sledování dnešních onlajnů a chtěli bychom Vás srdečně pozvat na utkání ve Vrchlabí, které se koná v neděli 2.12. Dnešní utkání končí výhrou Trutnova 7:1. Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu. (20:15:01)

60:00

59:29
    Střela Suchého končí po odražení z vyrážečky Veselého v ochranné síti.

59:04
    Domácí Antonín putuje na trestnou lavici za sekání.

59:02
    Ondra Poul sbírá kotouč Hlouškovi a jde dopředu.

57:32
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

56:57
    Po buly získává kotouč Trutnov a jde bleskově dopředu! Chytráček nahrává od mantinelu Seidlovi, který stojí před bránou a kotouč vpichuje do brány. Pavel Petrů ani nestihl zareagovat.

54:31
    Antonín je obehrán Bohdaneckým, který poté nahrává Drašnarovi a ten posílá puk po ledě do levého rohu.

53:59
    Po minutě hry je tu další gól, který střílí David Smékal.

52:57
    Luštinec si obehrává dva hráče, přihrává a Chytráček pálí kotouč do levého rohu.

51:02
    Na trestnou lavici putuje domácí Poul na dvě minuty za sekání.

48:20
    Zakázané uvolnění hostujících.

47:52
    Hostující Podzimek střílí od modré čáry na Veselého, ten však střelu vychytává a posílá za bránu.

46:03
    Chytráček útočí z pravé strany na Lochmana a na brankové čáře přihrává Veselému, který kotouč ztrácí.

44:49
    Offside hostů způsobuje Kudr.

43:50
    Golman hostů se jen těžce zvedá z ledu.

42:28
    Potyčka Poláka s Antonínem za domácí bránou je neutrální, rozhodčí píská a jde se vhazovat na domácí třetině.

41:16
    Trutnov v útočném pásmu po levici Lochmana střílí Šimoníček, ale Lochman posílá kotouč po mantinelu Hlavatému, který jede na Veselého.

40:10
    Po zakázaném uvolnění se Trutnov posouvá dopředu.

40:08
    Zakázané uvolnění domácích.

40:01

40:00

39:14
    V poslední minutě se ještě Trutnov snaží dát gól, ale hosté brání a tlačí se dopředu.

37:26
    Mašek jede sám na bránu a za ním Šimoníček, Mašek se snaží obehrát hostujícího Lochmana a střílí do betonu a střelu mu zakončuje do brány Šimoníček.

36:01
    Vlček se snaží zakončit, ale Drašnar mu kotouč vypichuje z hokejky a nahrává podél mantinelu.

35:16
    Zakázané uvolnění hostů.

33:29
    Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se bude na domácí třetině.

32:54
    Šimoníčkova střela je odražena od brány...hry se ujímají Třebechovice.

31:29
    Střela hostujícího Šafáře končí v ochranné síti.

29:15
    Offside hostujících.

27:48

27:13
    Po potyčce Kosiny s Veselým ujíždí s kotoučem Seidl a ustupuje a snaží se nahrávat.

25:48
    Karlík putuje na dvě minuty na trestnou lavici za faul loktem.

24:42
    Luštinec vyjíždí zpoza brány a vpichuje kotouč do brány.

23:19
    Přihrávku od Maška si zpracoval bruslí Tomáš Veselý směrem na Lochmana, který posílá kotouč svým spoluhráčům.

22:57
    Oba týmy hrají v plném počtu.

21:43
    Buly na domácí třetině a střela od Suchého je v lapačce Veselého.

20:57
    Současné vyloučení Kostky a domácího Chytráčka na simulovaný pád.

20:50
    Zakázané uvolnění Trutnova.

20:31
    První šance Trutnova končí v lapačce Lochmana.

20:01

20:00

18:36

17:50
    Chytráčkův samotný nájezd je neúspěšný, kotouč posílá po ledě a vyráží ho Lochman.

17:24
    Při hře čtyři na čtyři je sražen hostující Smutný k zemi a toho využívá Filip a vpichuje kotouč do brány hostů, tím se zvyšuje skóre na 2:0.

16:36
    Současné vyloučení J. Lochmana za držení a Synka za hákování.

15:56
    Buly na hostující třetině využívá Trutnov a golfákem střílí Mašek přímo do pravého rohu Lochmana, tím Trutnov získává bod.

15:37
    Hostující Drašnar chytil kotouč do ruky, vhazovat se bude na hostující třetině.

14:14
    Buly na trutnovské třetině získávají Třebechovice a snaží se zaútočit.

13:49
    Střela končí v lachmanovy lapačce, hazovat se bude po jeho levici.

11:10
    Domácí Vlček si lehce obehrává tři hráče a střílí na Lochmana, který kotouč vyráží.

09:32
    Je tu další vyloučení! Tentokrát na hostující straně si jde na dvě minuty sednout Podzimek za hákování.

09:39

08:23
    Domácí Veselý posílá puk podél mantinelu, kterého se ujímají hosté.

07:42
    Kudr krouží před bránou a čeká na nahrávku, ale domácí Antonín mu brání ve střele.

07:39
    Vyloučení domácího Procházky na dvě minuty za nedovolené bránění.

06:51
    Hostující Šafář se snaží zaútoč na domácí Veselého, který si kotouč přikrývá svojí lapačkou.

05:26
    Další zakázané uvolnění Třebechovic.

04:19
    V útočném pásu Trutnov se snaží vystřelit Šimoníček, ale marně.

03:07
    Perutkova střela z pravého rohu je neúspěšná a bude se vhazovat buly.

02:22
    Na modré čáře vypíchává kotouč domácí Filip, ale Třebechovice si ho získávají.

01:16
    Střela Seidla končí v lapačce Lochmana.

00:50
    Zakázané uvolnění Třebechovic.

00:14
    Při prvních minutách se Trutnov posouvá dopředu, kdy se Třebechovice brání.

00:01

Vážení fanoušci,
    Dnes bychom Vás chtěli srdečně pozvat na utkání, kde se utká domácí Draci se Třebechovicemi pod Orebem. Dále chceme uvítat Radovana Biegla, který dnes nastupuje jen jako náhradní brankář. V poslední řadě Vám chceme poděkovat za podporu trutnovštích draků, kteří vyhráli v neděli nad Jaroměří 5:7. Pohodlně se usaďte a sledujte společně s námi dnešní onlajny.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Miroslav Sojka

Branky a nahrávky: 16. Mašek (Perutek), 18. Filip (Vlček), 25. Luštinec, 38. Šimoníček (Mašek), 53. Chytráček (Luštinec), 54. Smékal (Kozák), 57. Seidl (Chytráček) - 55. Drašnar (Bohdanecký)

HC Trutnov: Biegl - Veselý, Antonín, Poul, Luštinec, Seidl, Karlík, Synek, Šimoníček, Chytráček, Veselý, Perutek, Mašek, Filip, Kašák, Procházka, Vlček, Kozák, Vacek, Smékal, Malinský
    SK Třebechovice pod Orebem: Lochman - Petrů, Kostka, Stříteský, Suchý, Mareček, Podzimek, Lochman, Hloušek, Šafář, Dostálek, Bohdanecký, Branda, Kudr, Drašnar, Smutný, Kosina, Polák, Souček, Hlavatý