Celta Vigo – Almería 3:0 (po pr.) | Granada – Zaragoza 2:1 (kon.) | Mallorca – La Coruňa 0:0 (kon.)
Celta de Vigo
3:0 (0:0, 2:0)
UD Almería
Čtvrtek 29.11.2012, 19:30 • Estadio Balaidos, Vigo • Španělský pohár

S tímto konstatováním se s Vámi loučím a u dalších onlajnů se budu těšit na shledanou. Přeji krásný večer. (22:03:05)

Celtě Vigo se podařil dokonalý obrat a po výhře 3:0 po prodloužení se může radovat z postupu do osmifinále Španělského poháru, kde na ni bude čekat slovutný Real Madrid.

Završení obratu přišlo ve 109. minutě, kdy De Lucas obešel brankáře a skóroval do prázdné branky. Hosté se už pak nezmohli na žádný kloudný odpor, naopak mohli inkasovat další branku. Rodríguez ale trefil pouze tyč.

120
    Do otevřené obrany Almeríe se vřítil Aspas a jedovkou protáhl Diega Garcíu.

119
    Šlapák De Lucase znamená, že dvě minuty před koncem mohou hosté na jednu z posledních ztečí.

117
    Vystřídaný a na lavičce sedící Aarón Ñíguez si po jednom ze zákroků neodpustil poznámky směrem k rozhodčímu a ten mu uděluje druhou žlutou a tedy i červenou kartu.

116
    Střelec třetí branky, De Lucas mohl postupovat na branku, míč mu však utekl do zámezí.

115
    Teď to jsou domácí hráči, kteří nikam nespěchají, Roberto Lago dlouho vybírá, komu vhodí aut.

113
    Domácí fanoušci spustili oslavné chorály, nicméně utkání není ještě u konce.

111
    A hned to mohlo být o dvě branky! Další útok do rozhozené obrany zakončoval technickou střelou Rodríguez a trefil tyč!

109
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Domácímu celku se podařil obrat a v této chvíli postupuje! QUIQUE DE LUCAS dostal skvělý pas za obranu, udělal brankáři kličku a zavěsil do prázdné branky!

109
    Před chvílí potrestaný Rodríguez střílel z dvaceti metrů, ovšem gólmanovi přímo do rukavic.

107
    Teď to hosté před pokutovým územím překombinovali, hned trojice hráčů se odhodlávala ke střele, k té však nakonec nedošlo...

106
    žlutou kartu za faul vidí domácí Tony Rodríguez.

106
    Začalo druhé prodloužení.

První poločas prodloužení skončil.

105
    Po krátkém obléhání pokutového území to vypadalo, že domácí budou mít k dispozici rohový kop, nicméně rozhodčí ukazují, že půjde pouze o odkop.

104
    Almería v útoku, Aleix Vidal hledal spoluhráče u pokutového území, celou akci zastavuje hvizd rozhodčího - útočný faul.