Schalke – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Leverkusen – Norimberk 1:0 (kon.) | Mohuč – Hannover 2:1 (kon.)
Augsburg – Freiburg 1:1 (kon.) | Fürth – Stuttgart 0:1 (kon.) | Bayern – Dortmund 1:1 (kon.)
FC Augsburg
1:1 (1:1)
SC Freiburg
Sobota 01.12.2012, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (17:26:09)

Dnešní utkání nám vítěze nepřineslo! K vidění byl velmi vyrovnaný fotbal, který nám přinesl branky pouze v prvním poločase, když v 9. minutě poslal Augsburg do vedení Tobias Werner. Na jeho pokus ale v 29. minutě dokázal odpovědět Jonathan Schmid, který tak srovnal výsledek na konečných 1:1.

90+1
    Hedenstad nahradí na poslední vteřiny Kruseho.

90+1
    Hain posílal do vápna centr na Mölderse, který ale míč přeběhl a nedokázal jej zasáhnout.

90
    Nad rámec dnešního zápasu je nastavena 1 minuta.

89
    Augsburg drží míč na útočné polovině, ale k ohrožení branky se nedostává.

88
    Dnešní utkání sleduje 27144 diváků.

87
    Bancé se nyní opřel do míče a z velké dálky vyzkoušel pozornost Baumanna, kterému míč vypadl, ale nakonec jej dokázal ukrýt.

86
    Hosté zahrávali volný kop, který si ale obrana Augsburgu pohlídala a vybojovala míč na své kopačky.

84
    Freiburg kombinuje na polovině hřiště a uklidňuje hru.

83
    Mölders se dostal ke střele, ale branku vůbec netrefil.

81
    Centr od rohového praporku si hostující obrana pohlídala a míč odehrála do bezpečí.

80
    K Hainovi se dostal ve vápně míč, ale možnost vystřelit prováhal, ale nakonec vybojoval rohový kop.

78
    Na hřiště přichází Hain, který nahradí Callsena-Brackera.

77
    Ke střele se dostal Bance, ale trefil jen obránce před sebou.

76
    Freiburg začal domácí v posledních minutách přehrávat a domácí vypadají velice nervozně.

74
    Schmid hledal centrem do vápna Schustera, kterého míč přeletěl jen o malý kousek.

72
    Přímý kop zahrával Kruse a určitě chtěl vše zahrát lépe, jelikož jeho střela skončila úplně mimo branku.