Getafe – Malaga 1:0 (kon.) | Valencia – Real Sociedad 2:5 (kon.) | Barcelona – Ath. Bilbao 5:1 (kon.)
Real Madrid – Atlético 2:0 (kon.)
FC Barcelona
5:1 (3:0)
Athletic Bilbao
Sobota 01.12.2012, 20:00 • Camp Nou, Barcelona • Španělská LaLiga

To je pro dnešní večer ze stadionu Camp Nou vše, užijte si zbytek sobotního večera a u dalších onlajn přenosů se těším na shledanou. (21:53:23)

Barcelona pokračuje v poctivém sbírání bodů a střeleckých hodech. Dnes to odnesl Athletic Bilbao a to rovnou pěti góly. Po třígólové smršti v první půli se trefili Fábregas a Messi, za hosty snižoval na 4:1 Ibai.

Co jiného dodat k tomuto utkání? Papírové předpoklady se vrchovatě naplnily a diváci fandící Barceloně si opět přišli na své.

90+1
    Ještě jedna žlutá karta, obdržel ji hostující Ander Herrera.

90+1
    Na druhé straně si barcelonští rychle zakombinovali, Fábregas posadil Messimu na hlavu nadýchaný centr, argentinský šutér ale přestřelil.

90
    De Marcos posunul na Llorenteho, ten stál zády k brance a navíc ho o míč obral Piqué.

89
    Hosté to ještě zkouší nakopávanými centry z vlastní půle, domácí defenzíva však pracuje spolehlivě a tyto útočné snahy bezpečně likviduje.

88
    Po dlouhé době si osahal míč i gólman Valdés, vysoký centr si doslova vychutnal a stáhl do svých rukavic.

86
    Fábregas se už už dostával před brankáře, když se zjevil Iturraspe a hlavičkou tento útok odvrátil.

85
    Xaviho tvrdá rána sice protáhla Iraizoze, ale nakonec skončila kousek nad břevnem.

83
    Hra se teď motá kolem středového kruhu, o výsledku je už dávno rozhodnuto a jakoby se nikomu nechtělo dopředu.

81
    Montoya se vydal na výlet, pokusil se o uličku, narazil však na pozorného Amorebietu.

78
    Roh Barcelony, ale centr si pohlídala hostující obrana a bleskurychle odvrátila pryč.

75
    Poslední střídání Barcelony. Odešel Sergio Busquets a zbývající minuty odehraje Alexandre Song.

73
    Střídali i hosté. Odešel Jonás Ramalho a hrát bude Mikel San José.

73
    Zároveň odešel i Andrés Iniesta a místo něj nastoupil Thiago

73
    Barcelona střídá, Martin Montoya nahrazuje Adriana.

72
    Ibai Gómez se na levém křídle dokázal uvolnit, jenže jeho následný centr šajtlí odvrátil Mascherano.

Aleš Pur

Branky: 22. Piqué, 24. Amorabieta (vla.), 45+1. Adriano, 57. Fábregas, 70. Messi - 65. Ibai

Karty:   26. Busquets (BAR) - 34. De Marcos (ATB), 56. Iturraspe (ATB), 90+1. Ander (ATB)

FC Barcelona: Valdés - Adriano (73. Montoya), Piqué, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets (75. Song), Iniesta (73. Thiago) - Pedro, Messi, Fábregas. Trenér: Tito Vilanova.
    Athletic Bilbao: Iraizoz - Ramalho (73. San José), Ekiza, Amorebieta, Aurtenetxe - Herrera, Iturraspe, De Marcos - Susaeta (64. Toquero), Adúriz (46. Llorente), Ibai. Trenér: Marcelo Bielsa.

Rozhodčí: Antonio Mateu Lahoz