HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc 5:1 (kon.) | Č.Budějovice – Studénka Sledge 3:1 (kon.) | Karlovy Vary – SHK Mustangové 4:5 (po s.n.)
HC Sparta Praha Sledge
5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Sobota 01.12.2012, 11:15 • Zimní stadion Neratovice. • Česká para hokejová liga

Sparta tedy si po dvou letech zahraje play - off. O tom s kým bude hrát rozhodnou následující zápasy ale z určitostí už můžeme říct že naší klucí budou hrát o medaile. Děkuji za pozornost a zítra zase znovu napočtenou se budu s Vámi těšit u zápasu Sparta - Pardubice který bude začínat také od 11:15. (12:57:21)

45:00

44:43
    Ještě jedenn závar před brankou Olomouce ale Hulín vše pokryl a uhlídal.

44:30
    Icing hostů.

44:17
    Útočnou akci domácích źastavil offside.

44:00
    Běží nám poslední minuta troufnu si říct zápasu místo normální hrací doby.

42:45

42:40
    Jedovatou střelu vyslal Zapletal po přihrávce Němce ale bohužel puk letěl mimo bránu.

40:30
    Raul ze Zikmundem jeli dva na jednoho ale tato akce měla jepičí život. Raul totiž místo aby přihrál Zikmundovi tak přihrál za Zikmunda a bylo po akci.

39:30
    V obrovské šanci byl Chadraba dyž Krupička J. nastřeloval kotouč na bránu Hulín kotouč neudržel ale Chadraba nedokázal zasunout puk za Hulínova záda.

38:54
    Pro změnu Icing Sparty.

38:32
    Olomoucký Icing.

37:55

37:19
    Sparta si vytvořila několik dobrých šancí ale bohužel bez golového efektu.

35:56
    Sparta si zahraje další přesilovou hru vyloučen je hostující hráč Hrdý na dvě minuty za podražení.

34:40
    V dalším Olomouckém úniku byl Gergely Vápenka byl ale pozorný a chytá.

33:55
    Sparta právě vstřelila branku!
    Pátou branku Sparty a zároveň využitou přesilovou hru využívá RAUL JIŘÍ.

33:23
    Ve sttejném čase byl střelec branky vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování. Při golové radosti vyhodil hokejku do vzduchu.

33:23
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Veselý K. našel krásným pásem najetého GERGELYHO a tem se nemýlil.

32:59
    Novák z buly trefuje tyč Sparťanské branky.

32:20
    Veselý K. v samostatném úniku trefuje pouze lapačku Vápenky.

31:47
    Krupička J. zavezl kotouč do olomouckého pásma jel po mantinelu už byl skoro za bránou podíval se komu by mohl nahrát a v prostoru mezikruží našel JIŘÍHO RAULA a ten už se nemýlil. Asistence Krupička J.

31:00
    Hra přerušena po zákroku Olomouckého brankáře Hulína.

30:10
    Sparta zavezla kotouč do Olomoucké obranné třetiny.

30:01

Spartu od postupu do play - off dělí už jen jedna třetina.

30:00

29:00
    Běží nám poslední minuta druhé třetiny a tato třetina už se opravdu jenom dohrává.

26:11
    Sparta se opět usadila v pásmu hostí točila Olomouc jako na kolotoči na Matějské pouti po kolotoči přihrávek přišla střela Raula z mezikruží střela mířila do horních pater branky ale Hulín svojí lapačku vymrštil včas.

24:34
    Další skvělý zákrok Hulína a ještě lepší střela Němce ale bez efektu na stav zápasu.

23:55
    Icing Olomouce. Sparta nadále tlačí svého soupeře.

23:00
    Zikmund zatáhnul puk do pásma v té situaci jela Sparta v přečíslení 3 na 2 Zikmund chtěl přihrát Raulovi ale přihrávka byla moc prudká.

21:19
    Olomoucký golman Hulín přerušuje hru a vhazovat se bude v obranném pásmu hostů.

20:30
    Sparťanskou snahu další branku zastavuje offside.

19:55
    Sparta s přehledem kontroluje vývoj hry.

18:36
    Raul si nejprve udělal z Olomoucké obrany trhací kalendář neboli slalomové kužele potom přihrál úplně volnému MARTINOVI NĚMCOVI který neměl problém překonat Olomouckého brankáře 3:0. asistence Raul.

17:10
    Spart mohla zvýšit už na 3:0 Chadraba s Raulem jeli dva na jednoho ale bohužel nevyřešili situaci dobře ani nešla střela na bránu.

16:16
    Hra se teď odehrávala ve středním pásmu a po nepřesné nahrávce se píská icing hostů buly v útočném pásmu Sparty.

15:23
    Hra přerušena brankář Sparty přerušil hru.

15:01

15:00

14:59
    Sparta si vytvořila ještě pár šancí ale stav zůstává stejný.

14:02
    Tak teď jsme tu viděli kuriózní situaci Olomoucký bek Veselý J. nastřeloval puk do vlastní třetiny ale tak nešťastně že si vstřelil vlastní gól. Puk nastřeloval mezi modrou a červenou čárou. Branka byl připsána Radkovi Žižkovi.

13:29
    Opět Icing domácích

12:10
    Teď hra na obou stranách postrádá přesnost vidíme nyní spoustu chyb na obou stranách.

11:06
    Druhé zakázané uvolnění Sparty během 6 vteřin.

11:00
    Stále vidíme stejný obrázek hry Sparta útočí Olomouc se jen brání pro Spartu bohužel bez gólového efektu.

9:38
    Sparta stále drží hru ve své útočné třetině ale bohužel zatím bez střeleckého efektu.

8:38
    Olomoucký brankář Hulín si opravdu teď nemohl stěžovat na nedostatek práce během těchto důležitých chvil měl zhruba 7 zákroků.

8:00
    Zapletal opět střílel z mezikruží ale bohužel přestřelil.

7:00
    Zapletal v další tutovce ale Hulín sparťanského beka vychytává.

5:50
    Zapletal vybídl ke skórování Źižku ten byl sám před poloprázdnou brankou bohužel ale netrefil.

4:23
    Teď si Sparta málem dala vlastní probíhalo buly v obranném pásmu Sparty domácí sice vyhráli buly ale puk se po vyhraném vhazování otřel o Vápenkovi betony.

3:13
    První branku Sparty střílí JAN ZAPLETAL jeho střela se otřela o břevno a zapadla do brány.Bez Asistnce.

2:50
    Sparta během první minuty přesilovky se sice dostala do pásma ale bohužel to bylo jak bez střely.

1:50
    Sparta si zahraje první přesilovou hru na dvě minuty si jde odpočinout olomoucký kohout Veselý J. na dvě minuty za faul loktem.

1:00
    Sparta začala aktivněji.

00:02
    Úspěšnější byl Sparťanský Chardaba

00:01

Na úvoní buly se sklání Černoch a Chadraba

Obě mužstva již se rozbruslují na ledové ploše a za malou chvíli nám začne utkání.

HC Sparta Praha (sledge): Vápenka – Němec, Zapletal – Zikmund , Žižka, Chadraba, Raul. , Krupička. J Trenér : Žižka Karel

APA VČAS Olomoučtí Kohouti: Hulín – Veselý K.,Veselý J. - Gergely, Novák, Černoch, Hrdý Trenér: Brix Martin

Rozhodčí: .Kuranda

Dobrý den, vítám Vás u dnešního střetnutí mezi Spartou a Olomoucí. Dnes si Sparta může zajistit už s předstihem účast v play - off. Domácí budou oslabený o kapitána Zdeňka Krupičku který dnes nenastoupí kvůli zranění ruky. Všichni ale doufají že dnes domácí utkání i přesto zvládnu. Olomouc která se vrátila po roční pauze do ligy je momentálně na posledním místě tabulky bez bodu a také bez jisté účasti play - off.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:15.

Jan Hamák

Branky a nahrávky: 4. Zapletal, 15. Žižka, 19. Němec (Raul), 32. Raul (Krupička J.), 34. Raul - 34. Gergely (Veselý K.)

HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Němec, Zapletal – Zikmund , Žižka, Chadraba, Raul. , Krupička. J Trenér : Žižka Karel
    SOHO Olomoučtí Kohouti: Hulín – Veselý K.,Veselý J. - Gergely, Novák, Černoch, Hrdý Trenér: Brix Martin

Rozhodčí: Kuranda