HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc 5:1 (kon.) | Č.Budějovice – Studénka Sledge 3:1 (kon.) | Karlovy Vary – SHK Mustangové 4:5 (po s.n.)
HC Sparta Praha Sledge
5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Sobota 01.12.2012, 11:15 • Zimní stadion Neratovice. • Česká para hokejová liga

39:30
    V obrovské šanci byl Chadraba dyž Krupička J. nastřeloval kotouč na bránu Hulín kotouč neudržel ale Chadraba nedokázal zasunout puk za Hulínova záda.

35:56
    Sparta si zahraje další přesilovou hru vyloučen je hostující hráč Hrdý na dvě minuty za podražení.

33:55
    Sparta právě vstřelila branku!
    Pátou branku Sparty a zároveň využitou přesilovou hru využívá RAUL JIŘÍ.

33:23
    Ve sttejném čase byl střelec branky vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování. Při golové radosti vyhodil hokejku do vzduchu.

33:23
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Veselý K. našel krásným pásem najetého GERGELYHO a tem se nemýlil.

32:59
    Novák z buly trefuje tyč Sparťanské branky.

31:47
    Krupička J. zavezl kotouč do olomouckého pásma jel po mantinelu už byl skoro za bránou podíval se komu by mohl nahrát a v prostoru mezikruží našel JIŘÍHO RAULA a ten už se nemýlil. Asistence Krupička J.

26:11
    Sparta se opět usadila v pásmu hostí točila Olomouc jako na kolotoči na Matějské pouti po kolotoči přihrávek přišla střela Raula z mezikruží střela mířila do horních pater branky ale Hulín svojí lapačku vymrštil včas.

18:36
    Raul si nejprve udělal z Olomoucké obrany trhací kalendář neboli slalomové kužele potom přihrál úplně volnému MARTINOVI NĚMCOVI který neměl problém překonat Olomouckého brankáře 3:0. asistence Raul.

14:02
    Tak teď jsme tu viděli kuriózní situaci Olomoucký bek Veselý J. nastřeloval puk do vlastní třetiny ale tak nešťastně že si vstřelil vlastní gól. Puk nastřeloval mezi modrou a červenou čárou. Branka byl připsána Radkovi Žižkovi.

8:00
    Zapletal opět střílel z mezikruží ale bohužel přestřelil.

7:00
    Zapletal v další tutovce ale Hulín sparťanského beka vychytává.

5:50
    Zapletal vybídl ke skórování Źižku ten byl sám před poloprázdnou brankou bohužel ale netrefil.

3:13
    První branku Sparty střílí JAN ZAPLETAL jeho střela se otřela o břevno a zapadla do brány.Bez Asistnce.

1:50
    Sparta si zahraje první přesilovou hru na dvě minuty si jde odpočinout olomoucký kohout Veselý J. na dvě minuty za faul loktem.

Jan Hamák

Branky a nahrávky: 4. Zapletal, 15. Žižka, 19. Němec (Raul), 32. Raul (Krupička J.), 34. Raul - 34. Gergely (Veselý K.)

HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Němec, Zapletal – Zikmund , Žižka, Chadraba, Raul. , Krupička. J Trenér : Žižka Karel
    SOHO Olomoučtí Kohouti: Hulín – Veselý K.,Veselý J. - Gergely, Novák, Černoch, Hrdý Trenér: Brix Martin

Rozhodčí: Kuranda