Young Boys – Machačkala 3:1 (kon.) | Udinese – Liverpool 0:1 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Coimbra 2:0 (kon.)
Plzeň – Atlético 1:0 (kon.) | AEL Limassol – Marseille 3:0 (kon.) | Fenerbahce – Mönchengladbach 0:3 (kon.)
Marítimo – Club Bruggy 2:1 (kon.) | Bordeaux – Newcastle 2:0 (kon.) | Stuttgart – Molde 0:1 (kon.)
Kodaň – FCSB 1:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – AIK Stockholm 4:0 (kon.) | Neapol – Eindhoven 1:3 (kon.)
Genk – Basilej 0:0 (kon.) | Inter – Neftçi Baku 2:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Kazaň 1:1 (kon.)
Lyon – Kirjat Šmona 2:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Sparta 0:0 (kon.) | Maribor – Lazio 1:4 (kon.)
Tottenham – Panathinaikos 3:1 (kon.) | Rapid – Met. Charkov 1:0 (kon.) | Leverkusen – Rosenborg 1:0 (kon.)
Levante – Hannover 2:2 (kon.) | Twente – Helsingborg 1:3 (kon.)
Udinese Calcio
0:1 (0:1)
Liverpool FC
Čtvrtek 06.12.2012, 19:00 • Stadio Friuli, Udine (ITA) • Evropská liga

86
    Na domácí straně dochází ke střídání. Na hřiště se podívá Di Natale a zápas skončil pro Ranégieho.

71
    Na straně hostí dochází ke změně. Hřiště opustil Suso, kterého nahradil Sterling.

65
    Na domácí straně dochází ke změně. Na hřiště přišel Reinthaler, který nahradil Benatia. Ten tedy byl o poločasové přestávce poslán na hřiště, ale vydržel tam pouze dvacet minut.

46
    O poločasové přestávce došlo v dresu domácího celku k jedné změně. Hřiště opustil Pinzi, kterého nahradil Benatia.

12
    Již ve 12. minutě zápasu dochází na straně Liverpoolu ke změně. Utkání končí pro Nuri Sahina, kterého nahradí Shelvey. Sahin měl problém s krvácejícím nosem a tak pro něj toto utkání skončilo v podstatě dřív než začalo.