Lipt. Mikuláš – Prievidza 5:2 (kon.) | Prešov – Topoľčany 7:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Michalovce 3:0 (kon.)
Bardejov – Senica 3:2 (kon.) | Detva – Trnava 1:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Trebišov 3:2 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
HK STEEL TEAM Trebišov
sk Pátek 14.12.2012, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • 1. liga (SR)

V tretej tretine už gól nepadol a tak Považská Bystrica víťazí 3:2.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (20:15:56)

60:00

56:58
    Domáci v plnom počte.

54:58
    Adam Boško oslabuje domáci tím, keď si musí odsedieť dve trestné minúty za podrazenie.

50:11
    Hostia v plnom počte.

48:11
    Igor Grega je vylúčený na dve minúty za hákovanie a Trebišov sa bude musieť brániť.

45:00
    Dnešné stretnutie sleduje 120 divákov.

44:12

42:12
    Marián Koleda oslabuje domáci tím, keď je vylúčený na dve minúty za hákovanie.

41:22

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sa ako prví presadili domáci hokejisti Ivan Slávik a Marián Koleda a Považská Bystrica viedla 3:1, no v závere tretiny znížil Juraj Pavličko na 3:2.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:22
    Matúš Petričko dostáva dvojminútový trest za podrazenie a hostia sa budú musieť brániť.

38:34
    Trebišov dal gól!
    JURAJ PAVLIČKO znižuje náskok domáceho tímu na rozdiel jedného gólu! Asistenciu na jeho presnom zásahu si pripisujú Martin Kovaľ a Mário Pisio.

35:08
    Považská Bystrica dala gól!
    MARIÁN KOLEDA zvyšuje náskok domáceho celku! Asistenciu na góle má Roman Bujdák.