Olomouc – HC Plzeň 7:2 (kon.)
HC Olomouc
7:2 (2:1, 4:1, 1:0)
HC Plzeň 1929
Pátek 14.12.2012, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

60:00
    Konec zápasu. (19:59:58)

58:56
    Olomouc právě vstřelila branku!
    David Brančík předložil kotouč DOMINIKU NOVOTNÉMU, který neměl se zakončením problémy. Asistence: David Brančík.

57:15
    Martin Pašek (PLZ) inkasuje dvouminutový trest za faul loktem.

54:05
    Mora je kompletní, hraje se v pěti na obou stranách.

54:04
    Dan Růžička (PLZ) před olomouckou brankou chytil do kravaty Jakuba Schejbala (OLO), který si nenechal nic líbit a se soupeřem si vyměnil pár ran. Oba hráči inkasovali čtyři minuty za hrubost.

52:05
    Richard Vaculín (OLO) inkasuje menší dvouminutový trest za nedovolenou hru vysokou holí.

43:07
    Hanáci jsou v plném počtu.

41:07
    David Šťastný (OLO) se provinil nedovoleným bráněním.

40:21
    Mora je kompletní.

40:01

Třetí dvacetiminutovka začne zhruba v 19:32.

40:00

39:07
    Hosté jsou kompletní a hrají proti čtyřem.

38:21
    Za vlastní brankou možná trochu zbytečně fauloval Jakub Schejbal (OLO). Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

37:07
    Radek Číp si dělal ze soupeřovy obrany tak dlouho dobrý den, až jej Martin Šimandl (PLZ) poslal k ledu. Dvě minuty pro hráče hostů.

34:50
    Šestá branka se stala konečnou pro Aleše Příhodu, kterého mezi třemi tyčemi Plzně nahradí Daniel Karafiát.

34:50
    Kohouti jsou dnes při chuti a přidávají už šestnou branku. Ve skrumáži před hostující klecí vylovil kotouč LUKÁŠ KRÁLÍK a zavěsil do poloodkryté klece. Asistence: Jiří Jergl, Jan Lukáš

33:24
    Hanáci si ovšem po pár minutách hry berou tříbrankové vedení zpět. Prudké nahození Jakuba Schejbala tečoval RICHARD VACULÍN tak dokonale, že gólman Plzně neměl šanci nic postřehnout. Asistence: Jakub Schejbal.

31:40
    Plzeň právě vstřelila branku!
    JAN SCHLEISS rozpohyboval domácího brankře a přesnou trefou nad jeho lapačku poslal kotouč do sitě.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 5. Králík (Kunce), 5. Číp (Machala), 23. Machala, 25. Lehečka (Jergl A., Číp), 34. Vaculín (Schejbal J.), 35. Králík (Jergl J., Lukáš), 59. Novotný (Brančík) - 4. Schleiss (Tulačka, Pacanda), 32. Schleiss (pen.)

HC Olomouc: Lukáš (Kochta) – Jergl J., Vondra, Kovář, Brančík, Schejbal J., Hradil Z. – Jergl A., Číp, Lehečka – Kunce, Králík, Šťastný – Vaculín, Novotný, Ostřanský – Machala, Zítka.
    HC Plzeň 1929: Příhoda (35. Karafiát) – Marcel, Šmíd, Kubík, Slavík, Moravčík, Andrlík, Holý, Ruprecht, Růžička – Bastl, Pejchar, Šimandl, Mašek, Schleiss, Noga, Zommermann, Pacanda, Tulačka, Pašek, Langer.

Rozhodčí: Hradil R. – Šimčík, Vožda