Lipt. Mikuláš – Prievidza 5:2 (kon.) | Prešov – Topoľčany 7:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Michalovce 3:0 (kon.)
Bardejov – Senica 3:2 (kon.) | Detva – Trnava 1:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Trebišov 3:2 (kon.)
HK Detva
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 14.12.2012, 17:30 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

V tretej tretine už gól nepadol a tak si Trnava vezie z Detvy všetky tri body.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:41:39)

60:00

59:57
    V závere zápasu ešte dostáva dvojminútový trest hosťujúci Pavol Poláček za držanie.

48:56
    Domáci v plnom počte.

46:56
    Ďalšie vylúčenie. Tentokrát sa previnil voči pravidlám Marek Hataš, ktorý dostáva dvojminútový trest za sekanie a Detva sa bude musieť brániť.

44:52
    Vylúčenie aj na strane Trnavy. Julián Achs si odsedí dvojminútový trest za podrazenie.

41:38
    Kamil Mahdalík oslabuje Detvu, keď je vylúčený na 2+2 minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.

40:01

40:01
    Začala tretia tretina.

Aj po druhej tretine majú viac dôvodov na spokojnosť hostia z Trnavy. Síce v 21. minúte vyrovnal na 1:1 Patrik Fekiač, už o tri minúty neskôr vrátil hosťom vedenie Martin Baran a Trnava vyhráva 1:2.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:01
    Michal Šišmič oslabuje Trnavu svojím dvojminútovým trestom za sekanie.

33:10

31:46
    Domáci v plnom počte, začínajú hrať presilovú hru.

31:10
    Vylúčenie aj na strane hostí. Boris Záhumenský dostáva dvojminútový trest za hru so zdvihnutou hokejkou a za následné nešportové správanie dostáva desaťminútový osobný trest.

29:46
    Michal Hrčka oslabuje Detvu, keď dostáva dvojminútový trest za krosček.

23:54
    Trnava dala gól!
    Krátko po skončení oslabenia dáva gól MARTIN BARAN, asistenciu na góle si pripisuje Julián Achs!

Ján Kmeť

Branky a nahrávky: 21. Fekaič (Mahdalík) - 15. Dudáš (Jančovič), 24. Baran (Achs)

HK Detva: Trebuľa - Pichnarčík, Hrčka, Šúrek, Trochta, Čanky - Neumann, Šiška, Síkela, Mahdalík, Fekiač - Hataš, Špila, Buda, Hegyi, Štepán - GutWald, Pač, Ľupták, Nemček
    HK Gladiators Trnava: Hála - Reho, Holenda, Dudáš, Schmidt, Jančovič - Zahumenský, Poláček, Bohunický, M. Baran, Achs - Demo, Hluch, Daráš, Hubek, Rosa - Lupták, Šišmič, Faktor, Uhlík, R. Baran

Rozhodčí: Martin Gašparík - Róbert Frimmel, Jozef Farkaš