Ústí n/L – Beroun 5:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
Medvědi Beroun 1933
Pondělí 07.01.2013, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • 1. liga (ČR)

56:25
    Aleš Knesl (BER) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

Celkem TM v letošním ročníku: 14.
    Vyloučení celkem v zápase: 6:6, navíc Krejčí (BER) TS [PODR].

46:36
    Petr Přindiš (BER) si počínal nedovoleně. Hlavní rozhodčí Tomáš Zubzanda odesílá za katr obránce hostů na dvě minuty za sekání.

Celkem TM v letošním ročníku: 101.
    Vyloučení celkem v zápase: 6:5, navíc Krejčí (BER) TS [PODR].

42:47
    Šance pro Medvědy. Petr Přeučil (UNL) vyfasoval menší trest za sekání.

Celkem TM v letošním ročníku: 20.
    Vyloučení celkem v zápase: 6:4, navíc Krejčí (BER) TS [PODR].

39:59
    Menší trest za nedovolené bránění inkasoval krátce před druhou přestávkou Jakub Šulc (BER). Vhazování po levici Vojtěcha Sedláčka.

Celkem TM v letošním ročníku: 36.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:4, navíc Krejčí (BER) TS [PODR].

34:58
    Petr Přindiš (BER) nyní oslabí na dvě minuty svůj tým, neboť obdržel menší trest za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku: 99.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:3, navíc Krejčí (BER) TS [PODR].

27:03
    Domácí jdou do tří na padesát osm sekund. Václav Meidl (UNL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku: 56.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:2, navíc Krejčí (BER) TS [PODR].

26:01
    Hráčské lavici Ústeckých Lvů udělen menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest odpyká Vladimír Brož (UNL).

Vyloučení celkem v zápase: 4:2, navíc Krejčí (BER) TS [PODR].

19:18
    Na závěr úvodní části přesilovka pro domácí. Jakub Kadlec (BER) potrestán dvouminutovým trestem za zdržování hry - vystřelení puku mimo hřiště.

Celkem TM v letošním ročníku: 8.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:2, navíc Krejčí (BER) TS [PODR].

16:51
    Početní výhoda pro Středočechy. Na trestnou lavici míří Filip Pavlík (UNL), jenž si musí odpykat dvě minuty za držení hole.

Celkem TM v letošním ročníku: 24.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:1, navíc Krejčí (BER) TS [PODR].

10:28
    Dvojitým menším trestem za vysokou hůl byl potrestán Adam Lapšanský (UNL).

Vyloučení celkem v zápase: 2:1, navíc Krejčí (BER) TS [PODR].

08:28
    Přesilová hra pro Slovan. Menším trestem za hákování potrestán Michal Plichta (BER)

Celkem TM v letošním ročníku: 16.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:1, navíc Krejčí (BER) TS [PODR].

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 3. Kovář (Ludvík, Roubík), 6. Kovář (pen.), 25. Roubík (Poživil), 37. Handlovský (Matai, Rod), 38. Daniel Boháč (Čermák)

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Koutský) - L. Poživil, Smetana, Vl. Brož, P. Hořava, K. Černý, Holomek, F. Pavlík, Špelda - R. Kovář, Roubík, Ludvík - M. Čermák, Lapšanský, Sklenička - P. Přeučil, V. Meidl, Daniel Boháč - Matai, Rod, Handlovský. Trenéři: Jaromír Šindel, Jiří Mička, Tomáš Mareš.
    Medvědi Beroun 1933: V. Sedláček (41. Kůdela) - Knesl, J. Šulc, J. Hertl, Jebavý, Beneš, Přindiš, D. Krejčí - Videlka, Lenc, Hrdel - Polák, Stromko, Jonáš - Plichta, J. Kadlec, J. Bárta - Trojan, Fiedler, Čurda - Hošťálek. Trenéři: Petr Novák, Zdeněk Pata.

Rozhodčí: Zubzanda - Gerát, D. Hynek

Diváci: 1 160