HK Bardejov
5:1 (1:1, 0:0, 4:0)
HK Orange 20
sk Neděle 13.01.2013, 17:30 • ZŠ Bardejov • 1. liga (SR)

Tretia tretina vyšla domácim hokejistom podľa predstáv, keď zásluhou Mareka Nagyho, Radima Valchařa, Marcela Baláža a Mateja Hinďoša zaznamenali štyri góly, čím rozhodli o svojom víťazstve 5:1.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:32:25)

60:00

57:13
    Domáci v plnom počte.

55:13
    Domáci hokejista, Igor Halás, je druhýkrát v tomto zápase potrestaný dvomi minútami a aj teraz je to za napadnutie.

54:23
    Bardejov dal gól!
    MATEJ HINĎOŠ zvyšuje náskok Bardejova na 5:1! Asistenciu na jeho presnom zásahu má Marek Nagy a Marcel Baláž.

48:19
    Tieto momenty vychádzajú domácim hokejistom podľa ich predstáv! MARCEL BALÁŽ zvyšuje na 4:1, bez asistencie!

47:24
    RADIM VALCHAŘ zvyšuje vedenie Bardejova! Asistenciu na góle má Tomáš Stríž.

43:15
    MAREK NAGY vracia domáci celok do vedenia! Asistenciu si pri jeho presnom zásahu pripisuje Vladimír Polaček.

42:58
    Hostia v plnom počte.

40:58
    Hosťujúci Matúš Holenda si odchádza na trestnú minútu, kde si odsedí dve trestné minúty za vrazenie na mantinel.

40:01
    Začala tretia tretina.

Ani napriek viacerým vylúčeniam sme v druhej tretine gól nevideli a preto stále platí stav 1:1.

40:00
    Druhá tretina skončila.

34:25

32:25
    Vylúčenie na domácej strane. Igor Halás si odchádza odsedieť dve minúty za napadnutie.