Brno – Trenčín 1:1 (kon.) | Brno – Trenčín 3:3 (kon.) | Olomouc – Žilina 1:0 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:1 (1:1)
AS Trenčín
Úterý 22.01.2013, 11:30 • TCM Ivanovice • Přípravný zápas

Je tu konec prvního přípravného zápasu, ve které Zbrojovka remizovala s Trenčínem 1:1. Zápas to byl poměrně vyrovnaný, v závěru Brňané mohli vyhrát, když se dostali do několika šancí, jenže je nedokázali využít. První duel tak končí smírně. Za dvacet minut začíná druhý. (13:09:41)

88
    Střela z dálky v podání Jurici končí vysoko nad bránou a blíží se konec prvního dnešního zápasu.

87
    Brno kopalo standardku, po Mezlíkově pasu hlavičkoval Kunc, hodně nad.

86
    Další velká šance Zbrojovky, ve které byl kapitán Mezlík. Opět byl zcela volný na vápně, jen to zakončení nebylo důrazné. Slabá střela končí na Bartalského rukavicích.

84
    Pro změnu tutovka Zbrojovky. Lapeš unikal po levé straně sám na Bartalského, ten jeho přízemní střelu reflexivně vyráží do bezpečí. Tak na obou stranách se mohl měnit skóre, brankáři však své týmy podrželi.

82
    Na druhé straně šance Briganta, jehož pumelici musel Doležal vytěsnit na roh.

81
    Právě Přerovský dával zpětnou přihrávku na Mezlíka, jehož bomba byla sražená těsně mimo.

80
    V útoku Zbrojovka, především Přerovský hraje dobře.

78
    Mezlík spurtoval za míčem, chyběl mu kousek, aby se k němu dostal. Dobrý odhad měl gólman Bartalský, jenž nastoupil do druhého poločasu za Šemrince.

76
    ...ani po nebezpečném centru Přerovského na Varaďu. Tomu chyběl metr, aby dokázal v pádu zakončit.

75
    Zhruba patnáct minut do konce zápasu a stále je stav 1:1. Na nějakou změnu stavu to nevypadá...

72
    Hosté také mění složení řad. Místo Opatovského přišel na hřiště Ranko.

72
    Hosté nehrají první zápas vůbec špatně, především ve druhém poločase mají více ze hry.

70
    No, nebezpečná akce Trenčína. Brigantova střela šla dobře, na poslední chvíli byla zblokována, avšak ještě se cpal k dorážce Čentéš, zakončil metr vedle.

67
    Matyskova nepřesná rána nemohla Bartalského ohrozit.

65
    Poslední minuty se příliš pohledný fotbal nehraje, je to spíše boj.

62
    Nejprve se prokličkoval do vápna Lapeš, ale svým centrem nikoho nenašel. Posléze byl mnohem úspěšnější Matyska, který i zakončil, avšak pouze do boční sítě.

60
    Přetažený centr Tótha nemohl Doležala vystrašit.

58
    Poslední minuty patří pro změnu hostům, jenž se lépe pohybují. Žádnou kloudnou akci však nevymysleli.