HC Kladno – Ústí n/L 3:2 (kon.) | Zlín – Sparta 2:3 (po s.n.) | HC Plzeň – Mladá Boleslav 2:6 (kon.)
Olomouc – Slavia 2:0 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 5:2 (kon.) | Jihlava – Třinec 2:5 (kon.)
Motor ČB – Liberec 0:4 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 24.01.2013, 18:30 • Budvar aréna • DHL Extraliga juniorů

54:32
    Domácí jsou v plném počtu a hned vzápětí se provinili proti pravidlům také hosté. Adam Chlapík (LIB) - 2 minuty za hákování.

52:33
    Michal Švihálek (CEB) teď neunesl čistý souboj ve středním pásmu a oplácel, za což ho rozhodčí trestá na dvě minuty za hrubost plus deset minut osobní trest za bouchnutí holí do mantinelu. Naproto zbytečné vyloučení domácícho hráče.

39:28
    Další naprosto zbytečný faul domácích. Michal Švihálek (CEB) se teď na sebe zlobí právem - 2 minuty za hákování.

36:34
    Michal Švihálek (CEB) - 2 minuty za podražení.

34:04
    A další přesilovka pro Liberec. Vyloučen je kapitán domácích Adam Přibyl na dvě minuty za nedovolené bránění.

32:07
    Hříšníkem je Luboš Rob (CEB), který je vyloučen na dvě minuty za sekání.

29:33
    Jakub Mrázek (LIB) - 2 minuty za hákování. Další šance pro domácí na vyrovnání skóre.

26:37
    Roman Pálek (LIB) - 2 minuty za podažení. Hostům se přesilovka příliš nepovedla, navíc se Roman Pálek provinil proti pravidlům a pokračovat se tak bude ve čtyřech na obou stranách.

25:10
    Na druhé straně fauloval Tomáš Prokop (CEB) a hosté si zahrají přesilovku. Provinil se podražením.

24:57
    Hostující kapitán Adam Dlouhý měl teď nějaké nemístné poznámky na adresu hlavního rozhodčího, ten ho za to odměnil desetiminutovým osobním trestem, což se nelíbí hostujícím trenérům, kteří to dávají hlasitě najevo.

18:02
    Petr Pilař (LIB) - 2 minuty za faul kolenem.

14:24
    Domácí teď mají možnost na vyrovnání. Patrik Maďar (LIB) - 2 minuty za podražení.

Petr Kaše

Branky a nahrávky: 6. Zacha (Dlouhý), 34. Říha (Mikyska), 37. Mikyska (Zacha), 47. Bittner (Mikyska)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) - Kříž, Pícha, Janásek, Plášil, Prokop, Škopek, Kolařík - E. Turek, Švec, Záhora, Ciboch, Brabec, Přibyl, Švihálek, Rob, Březina, Reiniš, Bílek, Trummer
    Bílí Tygři Liberec: Jelínek (Sobotka) - Jandejsek, Mrázek, Říha, L. Turek, Beránek, Zuzaník, Pyrochta, Pilař - Hrníčko, Dlouhý, Chlapík, Maďar, Vlk, Mikyska, Páler, Havlas, Frk, Zacha, Klíma, Bittner

Rozhodčí: Pražák - Jílek, Šperl