Aston Villa – Newcastle 1:2 (kon.) | Queens Park – Manchester City 0:0 (kon.) | Stoke – Wigan 2:2 (kon.)
Sunderland – Swansea 0:0 (kon.)
Aston Villa FC
1:2 (0:2)
Newcastle United
Úterý 29.01.2013, 20:45 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League

Aston Villa vstoupila do druhého poločasu jako uragán a výsledkem byla odpískána penalta, kterou ve 49. minutě proměnil Benteke. Od této chvíle se domácí snažili o vyrovnání, ale nepodařilo se jim to i zásluhou skvělého Krula v bráně Newcastlu.

Newcastle United tak získal v tomto utkání všechny tři body a velmi výrazně si pomohl v tabulce, to Aston Villa zůstává beze změny v kolonce bodů a vypadá to na další propadl pořadím v Premier League.

Z mé strany je to pro dnešek již vše, budu se těšit u dalších společných onlajn přenosů. (22:39:52)

90+5
    Nikdo nedokázal tečovat centr do pokutového území a tak může Krul vykopávat od vlastní brány.

90+4
    Opět pouze nepřesně nakopnutý míč přilétl do šestnáctky Newcastlu.

90+3
    Čas se domácím krátí a zatím se v nastavení k ničemu nedostali.

90+1
    Až pět minut nastaví hlavní rozhodčí a šance domácích tak stále žijí!

90
    Na konci řádné hrací doby musel problémy v pokutovém území řešit vyboxováním Krul.

89
    Coloccini odhlavičkoval míč do zámezí, Aston Villa zkouší vyzrát na obranu Newcastlu dlouhými centry.

88
    Krul vyskočil nejvýše a lapil míč do náruče.

87
    Hodně ostrý zákrok Ameobi, který nemohl skončit jinak než žlutou kartou.

86
    Brankář Guzan vykopával z poloviny hřiště přímý kop a málem našel Bentekeho, ten však proti obráncům neuspěl a nedostal se tak k zakončení.

85
    Čas se domácím hodně krátí a přestože jsou nyní aktivnější, tak skóre se jim stále srovnat nedaří.

82
    Na brankové čáře dokázal Gutiérez zablokovat míč a nepustit ho tak do brány! Opět obrovská šance domácích na vyrovnání a je třeba říci, že za druhý poločas by si vyrovnat Aston Villa zasloužila.

81
    Aston Villa vybojovala rohový kop.

80
    Sissoko je třetím hráčem Newcastlu, pro kterého končí utkání dříve. Místo něj si zahraje Yanga-Mbiwa.

78
    Hra se nám přiostřuje - je evidentní, že se hraje o důležité záchranářské body a stav je stále jen 1:2.

76
    Domácí Lowton je dalším potrestaným hráčem, který vidí žlutou kartu. Faulován byl Santon.

75
    Právě Anita zkusil vyslat míč na Guzana, ten však z jeho lehoučkou střelou neměl žádný problém.

74
    Podruhé střídají hosté z Newcastlu, utkání končí pro Gouffrana, kterého nahradil Anita.