Aston Villa – Newcastle 1:2 (kon.) | Queens Park – Manchester City 0:0 (kon.) | Stoke – Wigan 2:2 (kon.)
Sunderland – Swansea 0:0 (kon.)
Sunderland AFC
0:0 (0:0)
Swansea City
Úterý 29.01.2013, 20:45 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League

Hlavní rozhodčí Marriner ukončil dnešní utkání, které skončilo bezbrankovým stavem 0 ─ 0. Aktivnější byla hostující Swansea City, která dominovala hlavně v prvním poločase, ale ze své aktivity nic nevyprodukovala. Ve druhém poločase byl obraz hry vyrovnaný a dá se říct nudný. Oba týmy si na svá konta připisují jednobodový zisk. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:36:06)

90+3
    Michu se na hranici malého vápna dostal ke střele, ale skóre se nemění.

90+2
    Střely na bránu: Sunderland AFC 0 ─ 3 Swansea City.

90+1
    Střely celkem: Sunderland AFC 2 ─ 14 Swansea City.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Dyer se ocitl v šanci, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.

89
    Na levé straně se uvolnil De Guzman a následně nacentroval balon na vzdálenější tyč. Nicméně tam úřadovala pozorná obrana Sunderlandu.

87
    Rozběhla se osmdesátá sedmá minuta a domácí Sunderland AFC ještě ani jednou nevystřelil na soupeřovu bránu.

87
    Nicméně hosté nebezpeční nebyli a u balonu už je Sunderland.

86
    Volný přímý kop bude zahrávat Swansea City.

85
    Ošetřený Chico se zapojil zpět do hry.

85
    Hra po krátkém přerušení pokračuje.

84
    Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Adam Johnson, přichází Connor Wickham.

83
    Chico potřebuje lékařskou péči, a tak sudí Marriner hru přerušil.

83
    Na trávníku zůstal ležet Chico, který se bolestně drží za koleno.

82
    Zajímavou akci přerušil ofsajd, ve kterém uvízl Graham.

81
    Michu hledal zpětnou přihrávkou Dyera, jenž vystřelil z bezprostřední blízkosti, ale branku netrefil! Dyer se chytá za hlavu a zlobí se sám na sebe, protože to, co neproměnil je opravdu nepochopitelné.