Carolina – Boston 3:5 (kon.) | Columbus – Dallas 2:1 (kon.) | Arizona – Nashville 4:0 (kon.)
Edmonton – Colorado 4:1 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 3:2 (po s.n.)
Arizona Coyotes
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Nashville Predators
Úterý 29.01.2013, 03:00NHL

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Na počtenou. (05:33:29)

A je dobojováno. Hráči Phoenixu na ledě dominovali a nakonec porazili Nashville 4:0. Branky domácích vstřelili Vermette, Korpikoski, Johnson a Yandle. Hosté dnes byli horším celkem a za celý zápas se nedostali do pořádné šance. Phoenix tedy zaslouženě zvítězil a vybojoval cenné dva body.

60:00

59:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

55:02
    Phoenix právě vstřelil branku!

A domácím se povedlo využít přesilovou hru. Od modré pálil KEITH YANDLE, který prostřelil vše co mu stálo v cestě a zvýšil vedení Phoenixu. Asistence: Oliver Ekman-Larsson, Radim Vrbata.

53:15
    Přesilová hra pro domácí. Dvě minuty dostává hostující Bourque, který se provinil podražením.

51:34

A o vítězi je zřejmě rozhodnuto. Hosté chybovali, domácí podnikli rychlou akci, na jejímž konci byl NICK JOHNSON, který prostřelil Rinneho. Asistence: Keith Yandle, Derek Morris.

50:08

48:08
    Přesilová hra pro domácí. Za příliš mnoho hráčů na lede odchází na trestnou lavici Wilson.

45:24
    Za vzájemnou potyčku je vyloučen domácí Yandle a hostující Erat. Oba dostávají trest na dvě minuty.

40:01

Druhá třetina je minulostí. Také v této části jsme viděli branku, kterou opět vstřelili domácí, konkrétně Korpikoski. Phoenix tedy vede 2:0 a je na dobré cestě, aby získal důležité dva body. Třetí perioda začne zhruba v 04:49.

40:00

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

36:48

Po střele od modré čáry se před brankou Nashvillu nejlépe zorientoval LAURI KORPIKOVSKI, který prostřelil Rinneho a zvýšil vedení Phoenixu. Asistence: Boyd Gordon.

33:03

31:03
    Přesilovka pro Phoenix. Vyloučen je hostující Halischuk.

28:28

Jakub Kopřiva

Branky a nahrávky: 3. Vermette (Johnson, Yandle), 37. Korpikoski (Gordon), 52. Johnson (Yandle, Morris), 56. Yandle (Ekman-Larsson, Vrbata)

Arizona Coyotes: C. Johnson - Michálek, Ekman-Larsson, Morris, Yandle, Schlemko, Stone - Doan, Vermette, Sullivan - Vrbata, Bolduc, Boedker - Moss, Gordon, Korpikoski - Chipchura, Bissonnette, N. Johnson
    Nashville Predators: Rinne - Weber, Josi, Klein, Hannan, Ellis, Gill - Erat, Fischer, Wilson - Kostitsyn, Legwand, Bourque - Yip, Gaustad, Spaling - Halischuk, Smith, Clune