Carolina – Boston 3:5 (kon.) | Columbus – Dallas 2:1 (kon.) | Arizona – Nashville 4:0 (kon.)
Edmonton – Colorado 4:1 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 3:2 (po s.n.)
Edmonton Oilers
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Colorado Avalanche
Úterý 29.01.2013, 03:30NHL

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký den. Na počtenou. (06:03:10)

A je dobojováno. Edmonton dnes trestal hlavně v přesilových hrách a nakonec porazil Colorado 4:1. Domácí byli lepším celkem a zaslouženě vybojovali dva body. Hosté se snažili, ale to dnes nestačilo.

60:00

59:27
    Edmonton právě vstřelil branku!

Vítězství domácího celku pečetí trefou do prázdné branky NAIL YAKUPOV. Asistence: Sam Gagner.

57:58
    Komplikace pro Colorado. Vyloučen je za podražení Johnson.

47:43
    Colorado právě vstřelilo branku!

Hostům se povedlo snížit na rozdíl dvou branek. První branku Colorada v tomto duelu vstřelil PIERRE-ALEXANDRE PARENTEAU. Asistence: Matt Duchene, Jamie McGinn

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jednu branku, kterou vstřelil domácí Horcoff. Edmonton tak vede 3:0 a vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto, ale uvidíme, co nám hráči předvedou v posledním dějství. To začne zhruba v 05:25.

40:00

36:35

34:35
    Další přesilová hra pro Edmonton. Zanon hákoval a dostává dvě minuty.

33:44

31:44
    Šance pro Colorado. Na dvě minuty odchází na trestnou lavici domácí Petrell.

29:40

A domácí hosty potrestali i tentokrát. V další přesilové hře se trefil SHAWN HORCOFF, který zvýšil vedení Edmontonu. Asistence: Ryan Nugent-Hopkins, Taylor Hall.

28:26
    Za držení je vyloučen hostující O´Byrne.

21:53

20:01

První třetina je za námi. Domácí využili dvě přesilové hry a zásluhou Hemského a Eberleho vedou o dvě branky. Edmonton byl aktivnější a vede zaslouženě. Druhá perioda začne zhruba v 04:30.

Jakub Kopřiva

Branky a nahrávky: 16. Hemský (Gagner, Hartikainen), 19. Eberle (Hall, Whitney), 30. Horcoff (Nugent-Hopkins, Hall), 60. Yakupov (Gagner) - 48. Parenteau (Duchene, McGinn)

Edmonton Oilers: Dubnyk - J. Schultz, N. Schultz, Petry, Šmíd, Potter, Whitney - Eberle, Nugent-Hopkins, Hall - Hemský, Gagner, Yakupov - Petrell, Horcoff, Smyth - Paajarvi, Belanger, Hartikainen
    Colorado Avalanche: Varlamov - Wilson, Johnson, Hejda, O'Byrne, Barrie, Zanon - Parenteau, Duchene, Landeskog - Jones, Stastny, McGinn - Hejduk, Mitchell, Kobasew - Bordeleau, Olver, McLeod