Jindř. Hradec – Pelhřimov 1:6 (kon.) | Technika Brno – Nymburk 8:2 (kon.) | Kolín – Chotěboř 9:1 (kon.)
Žďár n/S – Břeclav 4:3 (kon.) | Milevsko – Děčín 6:4 (kon.) | Řisuty – Tábor 2:1 (po s.n.)
Jablonec n/N – Klatovy 8:2 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 4:1 (kon.) | Kobra – Bílina 7:5 (kon.)
Opava – Vsetín 4:6 (kon.) | Karviná (Baník) – Val. Meziříčí 7:4 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 1:3 (kon.)
Prostějov – Poruba 2011 3:0 (kon.) | Nový Jičín – Havířov 0:3 (kon.) | Mor. Budějovice – SHK Hodonín 2:5 (kon.)

Milevsko právě vstřelilo branku!
    Děčín odvolal brankáře. Po přihrávce Procházky se do prázdné branky prosazuje JOSEF URBANEC. Asistence: Pavel Procházka.

58:57
    Nepochopitelný faul a velké oslabení pro hosty. Baránek vyloučen na 5 minut+ do konce utkání za bodnutí špičkou hole.

57:44
    Domácí se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.

56:07
    Pipek drží milevské vedení. Zpoza branky vyjel Baránek a tvrdou střelou do horní části branky nechal vyniknout domácího brankáře.

54:40
    Děčín právě vstřelil branku!
    Hosté přesilovou hru využívají a je zaděláno na drama. Zpoza branky nahrával Oliverius a našel trestuhodně osamoceného TOMÁŠE VÁVRU, který nedal Pipkovi nejmenší šanci.

53:51
    Opět děčínský Baránek. Tento hráč projel polovinu hřiště a zastavil ho až David Homolka za cenu faulu. Dostává 2 minuty za sekání.

52:15
    Chybu v rozehrávce udělal hostující Stezka, Urbanec získal puk a jel sám na Lavingera. Děčínský gólman kličku vystihl a puk chytil.

51:11
    Po obkroužení branky se snažil zasunout kotouč do milevské branky Růžek. Pipek skvěle zasáhl.

49:09
    Skvělá práce Baránka. Děčínský hokejista získal puk v obranném pásmu, projel celé hřiště a chytrou přihrávkou našel Racka- jeho pokus Pipek vyrazil, na dorážku TOMÁŠE DRNCE byl už krátký. Asistence: Václav Racek, Martin Baránek.

47:37
    Z pravého křídla zakončil David Homolka. Lavinger puk chytá lapačkou.

45:46

45:06
    Z levého kruhu chytře střílel Vávra. Pipek puk dobře vyrazil.

43:46
    Milevský Sýbek vyloučen na dvě minuty za sekání.

43:04
    Přečíslení 2 na 1 vyřešili perfektně milevští. Nikodém přihrál přes marně se natahujícího obránce JOSEFU URBANCOVI, pro kterého nebyl problém zamířit do poloodkryté branky. Asistence: Libor Nikodém.

42:20

40:20
    Milevský Pavel Procházka vyloučen na dvě minuty za držení.

40:01

Také druhá třetina končí výsledkem 2:1. Za Milevsko skóroval ve 28.minutě Volf a v 39.minutě Hamerle. Branku Děčína vstřelil ve 23.minutě Hošek. Utkání je vyrovnané a oba týmy mají šance. Domácí hodně drží brankář Pipek. Třetí třetina začne přibližně v 19.40.

Petr Kofroň

Branky a nahrávky: 8. Štych (Sýbek), 9. Król (Paule), 28. Volf (Sýbek), 39. Hamerle (Nikodém, Urbanec), 44. Urbanec (Nikodém), 60. Urbanec (Procházka) - 15. Zika (Hříbal), 23. Hošek (Pořický), 50. Drnec (Racek, Baránek), 55. Vávra (Oliverius, Kaltenbock)

HC Milevsko 1934: Pipek (Knap)- Procházka, Srdínko, Štych, Jirků, Cifreund, Klíma,- Urbanec, Nikodém, Hamerle- Fořt, Sýbek, Volf- Markulinec, Homolka, Radosta- Król, Sumerauer, Paule
    HC Děčín: Lavinger (Šticha)- Stezka, Hříbal, Filipovský, Grin, Kaltenbock, Nikl- Zika, Oliverius, Vávra- Hošek, Růžek, Pořický- Drnec, Baránek, Racek

Rozhodčí: Battěk- Nepomucký, Žemlička