Ottawa – Montreal 5:1 (kon.) | Minnesota – Chicago 3:2 (po s.n.) | Arizona – Edmonton 1:2 (po pr.)
Vancouver – Colorado 3:0 (kon.)
Arizona Coyotes
1:2 (0:1, 0:0, 1:0)
Edmonton Oilers
Čtvrtek 31.01.2013, 03:30 • Jobing.com Arena • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (06:12:32)

Dnešní utkání je u konce. Dva body si za výhru odváží hosté, když nejprve ztratili těsné vedení 1:0 devatenáct vteřin před koncem, ovšem v prodloužení dokázali využít "nabídky" Phoenixu a při přesilové hře čtyři na tři dal vítěznou branku Whitney po přihrávce Aleše Hemského.

Edmonton právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Vítěznou branku utkání dává RYAN WHITNEY, který střeloun zápěstím překonává Ch. Johnsona v brance Phoenixu a využívá přesilovou hru. Asistence: Jeff Petry, Aleš Hemský.

62:22
    Pozor, domácí faulují, rozhodčí trestá Vermetta za vysokou hůl a Edmonton dohraje prodloužení při přesilové hře čtyři na tři! To je kritická situace pro Phoenix.

Phoenix právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Devatenáct vteřin před koncem třetí třetiny se střelou zápěstím prosazuje při power play domácí NICK JOHNSON! Asistence: David Moss, Radim Vrbata.

58:14
    Phoenixu se nabízí velká příležitost na vyrovnání, za nedovolené bránění je totiž vyloučen Sam Gagner (EDM) a domácí budou hrát přesilovou hru! Dá se očekávat, že Johnson zůstane na střídačce a Phoenix bude hrát v šesti proti čtyřem.

56:46

54:46
    Alexandre Bolduc si jde odpykat dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě v sestavě Coyotes, hosté budou hrát přesilovou hru.

40:01

STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - 2. třetina:

Phoenix: 7

Edmonton: 7

40:00

39:50
    Druhá třetina byla na změny stavu skoupá, nezaznamenali jsme ani změnu skóre, ani vyloučení na jedné či druhé straně.

20:01

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 60. N. Johnson (Moss, Vrbata) - 5. Petrell (Smyth, Gagner), 64. Whitney (Petry, Hemský)

Arizona Coyotes: Ch. Johnson (LeBarbera) - Ekman-Larsson, Z. Michálek, Yandle, Morris, Stone, Schlemko - Korpikoski, Vermette, Vrbata - Bödker, Gordon, Doan - Bissonette, Bolduc, Moss - Chipchura, N. Johnson
    Edmonton Oilers: Dubnyk (Danis) - N. Schultz, J. Schultz, Šmíd, Petry, Whitney, Potter - Hall, Horcoff, Eberle - Petrell, Nugent-Hopkins, Hemský - Hartikainen, Gagner, Jakupov - Pääjärvi, Belanger

Rozhodčí: Devorski, Larue - Gibbs, Rody

Diváci: 12955