Ottawa – Montreal 5:1 (kon.) | Minnesota – Chicago 3:2 (po s.n.) | Arizona – Edmonton 1:2 (po pr.)
Vancouver – Colorado 3:0 (kon.)
Vancouver Canucks
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Colorado Avalanche
Čtvrtek 31.01.2013, 04:00 • Rogers Arena • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (06:41:08)

Dnešní utkání je u konce a z vítězství se radují domácí, kteří poráží Avalanche 3:0, když v každé dvacetiminutovce dokázali překonat Varlamova v bráně Colorada. Za hosty nastoupil Milan Hejduk, kterému stále schází pouhé čtyři body k dosažení magické hranice 1000 bodů v NHL! Dnes se k ní, i díky tomu, že se hosté střelecky ani jednou neprosadili, nepřiblížil.

56:05
    Hosté nabízí další výhodu přesilové hry domácím, Bordeleau již sedí na trestné lavici.

48:18
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Canucks využívají přesilovou hru zásluhou přesné střely zápěstím ZACKA KASSIANA a kráčí za vítězstvím v dnešním utkání. Asistence: Dan Hamuis, Alexander Edler.

47:44
    Colorado se bude bránit opět při oslabení, na trestnou lavici putuje centr prvního útoku Paul Stastny na dvě minuty za hákování.

44:47

42:47
    Za nesportovní chování odchází na trestnou lavici na dvě minuty Coddy McLeod (COL), domácí si zahrají přesilovou hru.

40:01

STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - 2. třetina:

Vancouver: 7

Colorado: 13

40:00

38:11
    Ani při přesilové hře pět na tři se hosté nedokázali prosadit, domácí přečkali kritickou situaci.

37:35
    Domácí jsou již ve čtyřech, vyloučený Ballard je již na ledě.

36:11
    A poor, Christopher Tanev také fauluje, za vražení na hrazení je vyloučen na dvě minuty, hosté budou mít výhodu přesilové hry pět na tři!

35:35
    Colorado má dobrou možnost na zdramatizování utkání, na trestnou lavici jde domácí Keith Ballard za držení a Avalanche má výhodu přesilové hry.