Třinec – HC Plzeň 6:3 (kon.) | Vsetín – Sparta 3:5 (kon.) | Zlín – Slavia 3:2 (kon.)
Přerov – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Liberec – Chomutov 2:1 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 4:1 (kon.)
Hr. Králové – Letňany 2:3 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 8:1 (kon.) | Jihlava – HC Kladno 5:3 (kon.)
Kometa Brno – Motor ČB 4:2 (kon.) | Pardubice – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Havířov – Písek 6:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:3 (0:1, 3:2, 2:0)
HC Kladno
Pátek 01.02.2013, 18:00Extraliga staršího dorostu

Dukla, která téměř dvě třetiny tahala za kratší konec, si nakonec v tomto zápase nadstavbové části připisuje do tabulky tři body. Od stavu 1:3 v její neprospěch totiž padaly góly jen do kladenské klece. V rozmezí pětapadesáti vteřin na začátku třetí části hry vstřelila Dukla dva góly a tento náskok už nepustila. Domácím gratulujeme k výhře a hostům přejeme klidnou cestu z Vysočiny. Z Horáckého zimního stadionu se s přáním příjemného večera loučí Tomáš Lysý. (20:01:05)

60:00

59:45
    Utkání se už jen dohrává, je jasné, jak dopadne.

58:18

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a dle mého názoru i celého zápasu.

57:22
    ...a Kladno znovu vyhazuje.

57:13
    Dukla už je ale znovu před Kaňkou...

56:49
    Kladno vyhazuje puk během třiceti vteřin podruhé pryč od svojí klece.

56:18
    Dukla si zahraje přesilovou hru. David Bunda (KLA) vyloučen na dvě minuty za podražení.

54:37
    Střela J. Mandáta od modré jen těsně míjí levou horní tyč Kaňkovy branky.

54:26
    Dvě pohledné akce na obou stranách kluziště likvidují oba gólmani.

53:27
    Příchozí divák na jihlavský stadion si asi nyní musí myslet, že hlasatel jiné dvě slova nezná. Behěm minuty totiž potřetí oznamuje "zakázané uvolnění" v podání Dukly.

53:06
    V rychlém časovém sledu přichází dvakrát po sobě icing Dukly.

52:05
    Půža naznačil na modré střelu, ale přihrál na pravém kruhu volnému Jíchovi, jehož sražená střela končí v ochranné síti.

51:43
    Úmyslný ofsajd Dukly.

50:01
    Závar před brankou Dukly končí pukem v kleci Kladna. Branka však nemůže být uznána, protože byla dosažena rukou.

49:34
    Pěkná příležitost Kladna. Litera našel před brankou najíždějícího Křepelku, který lehce tečoval puk. Ten však končí zhruba o půlmetru mimo Vackovy branky.

48:49
    Dukla kombinuje před Kaňkovou brankou, zatím ale neúspěšně.

47:56
    Střela Anděla končí v ochranné síti.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 23. Jícha (Čermák, Půža), 35. Jícha (J. Mandát, Anděl), 37. J. Mandát (Čermák), 42. M. Mandát (Severa), 43. Jícha - 16. Kaprál (Křepelka, Sklenička), 29. Macháček (Vendis), 33. Křepelka

HC Dukla Jihlava: Vacek (Vítešník) - Půža, Čermák, Košař, Mandát M., Pospíchal, Port, Žuček - Anděl, Jícha, Severa - Mahút, Mandát J., Hotař - Beran, Vykouk, Hubert - Dvořák
    HC Kladno: Kaňka - Sklenička, Hulcr, Paták, Budna, Vojík, Matula, Doudera - LItera, Křepelka, Kružík - Kaprál, Janeček P., Christl - Vendis, Macháček, Hoffmann - Janeček V., Havlůj, Janele

Rozhodčí: Hejduk - Klouda, Křivohlavý