Toronto – Carolina 1:4 (kon.) | Arizona – Minnesota 2:1 (kon.) | Colorado – Dallas 2:3 (kon.)
Edmonton – Vancouver 2:3 (po pr.) | Anaheim – San Jose 2:1 (kon.)
Anaheim Ducks
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
San Jose Sharks
Úterý 05.02.2013, 04:00 • Honda Center • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:46:51)

56:38
    Bryan Allen jde za krošček na trestnou lavici, hosté mohou využít přesilové hry k vyrovnání!

53:21
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Domácím se ve třetí třetině podařilo otočit skóre ve svůj prospěch! Vedoucí branku Ducks dává SHELDON SOURAY. Asistence: Francois Beauchemin, Ryan Getzlaf.

50:13
    Hosté v plném počtu, domácím se nepodařilo využít přesilovou hru pět na tři!

49:49
    Hosté hrají již ve čtyřech.

48:13
    A pozor, Joe Pavelski vyhazuje puk mimo hřiště a je také vyloučen, hosté se budou bránit pouze ve třech proti pěti!

47:49
    Přesilovou hru si zahraje i Anaheim, Michal Handzuš jde za hákování na dvě minuty na trestnou lavici.

46:24

44:24
    Hosté si zahrají přesilovou hru, Francois Beauchemin (ANA) je vyloučen za nedovolené bránění.

43:53
    SAKU KOVIU bekhendem překonává Greisse v bráně San Jose a je vyrovnáno! Asistence: bez asistence.

40:01

STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - 2. třetina:

Anaheim: 13

San Jose: 7

40:00

39:29
    Ale přesilová hra Anaheimu je u konce, Shledon Souray je vyloučen na dvě minuty za podražení, poměr sil na ledě se vyrovná.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 44. S. Koivu, 54. Souray (Beauchemin, Getzlaf) - 19. Couture (Desjardins, Wingels)

Anaheim Ducks: Fasth (Hiller) - Fowler, Allen, Souray, Beauchemin, Sbisa, Vatanen - Beleskey, Getzlaf, Perry - Ryan, S. Koivu, Winnik - Staubitz, Bonino, Palmieri
    San Jose Sharks: Greiss (Niemi) - Vlasic, Stuart, Irwin, Boyle, Murray, Braun - Marleau, Thornton, Pavelski - Havlát, Couture, Clowe - Wingels, Handzuš, Galiardi - Sheppard, Gomez, Burish

Rozhodčí: Kowal, Rehman - McElman, Murray

Diváci: 14324