Toronto – Carolina 1:4 (kon.) | Arizona – Minnesota 2:1 (kon.) | Colorado – Dallas 2:3 (kon.)
Edmonton – Vancouver 2:3 (po pr.) | Anaheim – San Jose 2:1 (kon.)
Edmonton Oilers
2:3 (1:0, 1:1, 0:1)
Vancouver Canucks
Úterý 05.02.2013, 03:30 • Rexall Place • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:21:04)

Vancouver právě vstřelil branku!
    Dvacet vteřin před koncem prodloužení dává rozhodující branku CHRISTOPHER TANEV, který se prosazuje střelou příklepem! Asisetnce: Henrik Sedin, Daniel Sedin.

62:47
    Ale Luongo nájezd Taylora Halla chytá!

62:47
    Daniel Sedin fauluje unikajícího Taylora Halla, je nařízené trestné střílení pro Edmonton!

60:01

STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - 3. třetina:

Edmonton: 11

Vancouver: 12

60:00

57:43
    Canucks dramatizují utkání, když se golfovou střelou prosazuje KEVIN BIEKSA a je vyrovnáno! Asistence: Mason Raymond, Jannik Hansen.

55:35

53:35
    Vancouver bude hrát v oslabení, na trestnou lavici usedá Keith Ballard.

49:04

48:17

47:04
    Poměr sil na ledě se vyrovná, Smyth (EDM) je vyloučen na dvě minuty.

46:17
    Prvním vyloučeným hráčem třetí třetiny je Jordan Schröder, který je vyloučen na dvě minuty za držení.

40:01

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 19. Hemský (Jakupov, Gagner), 29. Smyth (Lander) - 33. Hansen (Schröder, Higgins), 58. Bieksa (Raymond, Hansen), 65. Tanev (H. Sedin, D. Sedin)

Edmonton Oilers: Dubnyk (Chabibulin) - N. Schultz, J. Schultz, Šmíd, Petry, Potter, Fistric - Hall, Nugent-Hopkins, Eberle - Jakupov, Gagner, Hemský - Smyth, Horcoff, Petrell - Hartiakinen, Belanger, Pääjärvi
    Vancouver Canucks: Luongo (Schneider) - Garrison, Bieksa, Hamhuis, Edler, Ballard, Tanev - D. Sedin, H. Sedin, Kassian - Higgins, Burrows, Hansen - Raymond, Schröder, Weise - Lapierre, Malhotra, Volpatti

Rozhodčí: Morton, O´Halloran - Devorski, Henderson

Diváci: 16839