Beerschot – Genk 0:2 (kon.) | Club Bruggy – Leuven 3:1 (kon.) | Charleroi – Lierse 1:0 (kon.)
Lokeren – Waregem 1:1 (kon.) | Kortrijk – Gent 1:0 (kon.) | Mechelen – Cercle 2:0 (kon.)
Club Bruggy KV
3:1 (0:0)
Oud-Heverlee Leuven
Sobota 09.02.2013, 20:00 • Jan Breydelstadion • Belgická Jupiler Pro League

83
    Bruggy právě vstřelily branku!
    IVAN TRICKOVSKI pobyl na hřišti pouze osm minut a zapisuje se mezi střelce zápasu. Střelou z hranice vápna překonává na zadní tyč brankáře Baillyho potřetí.

65
    Domácím hráčům stačila pouze pět minut na to, aby otočili stav zápasu. Střídající Gudjohnsen našel v malém vápně LIORA REFAELOVA, který nedal šanci brankáři Baillymu a posílá svůj tým do vedení 2:1!

63
    Za velmi krátkou chvíli využívají hráči Club Bruggy početní převahu jednoho hráče v poli. Vyrovnávají branku zařídil MAXIME LESTIENNE.