Augsburg – Mohuč 1:1 (kon.) | Freiburg – Düsseldorf 1:0 (kon.)
SC Freiburg
1:0 (0:0)
Fortuna Düsseldorf
Neděle 10.02.2013, 17:30 • Mage Solar Stadion, Freiburg (kap. 25 036) • Německá Bundesliga

Je za námi utkání 21. kola mezi domácím Freiburgem a hostující Fortunou Dusseldorf. Hráči domácího celku měli po většinu zápasu navrch a své převahy nakonec dokázali využít. Dvě minuty před koncem utkání se hlavou přesně trefil český obránce Pavel Krmaš, který tak rozhodl o konečném stavu.

To je pro dnešek ode mě vše. Přeji vám příjemný zbytek večera a zase někdy u německého fotbalu napočtenou. (19:26:36)

90+3
    Tak nakonec se diváci v posledních minutách nenudí. Max Kruse se objevil nikým nehlídaný za obranou soupeře, ale zamířil pouze do tyče.

90+2
    Druhou branku v záběru mohl ještě vsítit domácí Ginter. Sám proti Giefeorovi ale nedokázal uspět a branku přestřelil.

90
    Bodzek zastavil nedovoleně protihráče potažením za dres a vidí za to žluté napomenutí.

89
    I hosté využili poslední možnost střídání. Ze hry odešel Malezas, který přepustil své místo Schahinovi.

87
    Freiburg právě vstřelil branku!

Domácí nakonec dokázali svoji herní převahu v celém utkání zužitkovat a zaslouženě se ujímají vedení. Na rohový kop si ve vápně nejvýše vyskočil PAVEL KRMAŠ a zřejmě rozhodl o třech bodech pro Freiburg - 1:0.

87
    Hosté dostali možnost přímého volného kopu. Centrující Bellinghausen hledal Latku. Ještě před ním se ale k míči dostal brankář Baumann.

86
    Latka se s ničím nepáral a balon poslal dlouhým nákopem dopředu.

85
    Freiburg rychle přečíslil svého soupeře a pokoušel se utkání rozhodnout. Ginter ale centroval pouze do míst, kde byl připravený hostující gólman.

83
    Dusseldorf střídá. Na hřiště se podívá Bellinghausen, který zaujme místo po Krusovi.

82
    Fotbalisté v bílých dresech teď drží míč na svých kopačkách a nikam s ním nespěchají.

81
    Hostující kapitán Lambertz se znovu opřel do balonu. Baumann mu ale zmenšil střelecký úhel a střelu vytěsnil mimo.

80
    Je před námi posledních deset minut, které zřejmě rozhodnou o osudu dnešního utkán. Zatím mají oba celky ke třem bodům stejně daleko.

79
    Hostující Kruse byl přistižen v ofsajdu. To neušlo ani postrannímu rozhodčímu, který správně odmával.

78
    Dnešní utkání sleduje 21 200 diváků.

77
    Domácí vyčerpali poslední možnost změny kádru. Odešel Fulm a místo něj přišel Ginter.

75
    Fortuna využila rychlého brejku a po delší době opět postrašila domácí příznivce. Lambertz ale vystřelil mimo branku.

74
    Hráči SC marně dobývají hostující obranu. Freiburg bude muset navíc začít z dalším útokem až od Baumanna.