Barcelona – Getafe 6:1 (kon.) | Zaragoza – Real Sociedad 1:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Espanyol 0:4 (kon.)
Rayo Vallecano – Atlético 2:1 (kon.)
FC Barcelona
6:1 (2:0)
Getafe CF
Neděle 10.02.2013, 12:00 • Camp Nou, Barcelona • Španělská LaLiga

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (13:54:10)

Hosté se nakonec čestného úspěchu na Nou Campu dočkali, když si za obranu v 83. minutě naběhl Álvaro a snížil na 1:4. Zdálo se, že utkání tak i skončí, ovšem v samém závěru, v 90. minutě dal pátou branku FCB Iniesta a na konečných 6:1 pro FC Barcelonu upravil ve druhé minutě nastavení po krásné akci Piqué.

Je konce, FC Barcelona si v dnešním utkání dokonale pohrála se svým soupeřem, kterému nakonec nasázela šest krásných gólů! Skóre druhého poločasu otevřel v 58. minutě Villa. Čtvrtou branku domácích dal v 79. minutě střídající Tello a bylo rozhodnuto.

90+2
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Destrukce soupeře v samém závěru, GERARD PIQUÉ zužitkoval luxusní a hlavně nesobecké nabídky od Thiaga, který již mohl zakončovat před Codinou, ale ještě přihrál právě Piquému a ten tak dává do prázdné brány šestou branku FCB.

90+1
    Rozhodčí nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    ANDRÉS INIESTA dává v samém závěru utkání pátou branku, když předtím skvělou práci odvedl uvnitř pokutového území Messi, který na sebe "navázal" tři obránce soupeře a míč, který se od nich odrazil "našel" nabíhajícího Iniestu, který si již věděl s nabídnutou šancí rady a překonává Codinu.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Messi hlavičkuje po přesném centru z pravé strany z kopačky Iniesty nad bránu a chytá se za hlavu.

88
    Dani Alves se dostával uvnitř pokutového území soupeře do zakončení, ale skvělým odkopem se blýskl Torres.

87
    Barcelona bude zahrávat volný kop z blízkosti středového kruhu na polovině soupeře.

86
    Hosté však okamžitě o míč přicházejí a jsou to domácí, kteří spěchají k bráně soupeře.

85
    Mascherano musí nyní odvracet do autu na pravé straně v blízkosti vlastní šestnáctky.

83
    Getafe právě vstřelilo branku!
    VÁSQUEZ ÁLVARO umlčel skandující Nou Camp překvapivou brankou, kdy vystihl směr hlavičky bránícího Alvese a dostal se do výhodné pozice za obranou Barcelony. S míčem u nohy pronikl z pravé strany do pokutového území a pod padajícím Valdésem dává první branku Getafe.

82
    Ano, ale domácí gólman i v těžké pozici vyboxoval míč mimo bránu a odvrátil nebezpečí.

81
    Odpískaný faul na levé straně v blízkosti pokutového území FCB, ohrozí hosté Valdése?

79
    Skvělá práce Messiho, který zmátl obranu Getafe naznačenou přihrávkou na levou stranu, místo toho však posunul míč doprava připravenému CRISTIANOVI HERRERA TELLOVI, který přízemnou střelou z hranice pokutového území překonává Codinu a dává čtvrtou branku svého týmu!

77
    Messi přichází o míč v blízkosti pokutového území soupeře, vzápětí je faulován Borja Fernandez, hosté budou moci rozehrávat.

76
    Barcelona opět střídá, ze hřiště za potlesku zaplněných tribun odchází Calres Puyol, které nahradí Javier Mascherano.

Martin Dvořák

Branky: 6. Alexis, 14. Messi, 58. Villa, 79. Tello, 90. Iniesta, 90+2. Piqué - 83. Álvaro

Karty:   39. Lopo (GET), 41. Castro (GET), 58. Song (GET)

FC Barcelona: Valdés - Adriano (46. Alves), Piqué, Puyol (76. Mascherano), Alba - Thiago, Song, Iniesta - Alexis (73. Tello), Messi, Villa
    Getafe CF: Codina - Torres, Lopo, Alexis, Escudero - Fernandez, Lacen - Barrada (70. Sarabia), Castro, Gavilán (65. León) - Colunga (73. Álvaro)

Rozhodčí: Villanueva - Rodríguez, Prieto

Diváci: 85610