NEC Nijmegen
1:2 (1:1)
VVV Venlo
Pátek 15.02.2013, 20:00Nizozemská Eredivisie

Je tu konec zápasu, který přinesl velice překvapivé vítězství hostujícího celku 2:1. Domácí začali dobře a rychle vedli, jenže hosté také rychle srovnali a když byl pak ve druhém poločase vyloučený Will, dostali se rázem hráči Venla do velké výhody. Tu také využili a v 72. minutě o jejich výhře rozhodl Linssen. (22:04:06)

90+4
    Zápas se jen dohrává. Míč mají hosté a nikam nespěchají.

90+3
    Jednu z posledních šancí na srovnání měl George, jeho střelu z přímého kopu ale zastavila zeď.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Další střídání hostů. Odešel Nwofor a nastupuje Yuki Otsu.

88
    Právě Linssen odešel a nastupuje Wildschut.

87
    Domácímu týmu navíc nyní pomohla tyč, která zastavila střelu Linssena.

87
    Domácí měli nyní možnost v podobě rohového kopu, centr do vápna ale lapil gólman Mäenpää.

86
    Domácí tým se snaží vytvořit si alespoň jednu šanci na vyrovnání. Zatím se jim to ale nedaří.

84
    Na polovině hřiště fauloval van der Velden a míč mají znovu hosté.

83
    Domácí George parádně vypálil, ještě lepší zákrok ale předvedl gólman Mäenpää.

81
    Do konce zápasu chybí necelých deset minut a zatím se hraje ve středu pole.

80
    Domácí střídají. Odešel Soren Rieks a nastupuje van den Meiracker.

79
    Zatím to nevypadá, že by domácí fotbalisté měli dostatek sil k tomu, aby ohrozili bránu soupeře.

77
    Hosté hrají ve velké pohodě a soupeře k ničemu nepouštějí.

76
    Z následného přímého kopu hosté nezahrozili, to jim ale vůbec nemusí vadit. Stále pohodlně vedou 2:1.