NY Islanders – New Jersey 5:1 (kon.) | Montreal – Philadelphia 4:1 (kon.) | Toronto – Ottawa 3:0 (kon.)
Arizona – Columbus 5:3 (kon.) | Nashville – Anaheim 2:3 (po s.n.) | Edmonton – Colorado 6:4 (kon.)
Buffalo – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Chicago – Los Angeles 3:2 (kon.)
Chicago Blackhawks
3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
Los Angeles Kings
Neděle 17.02.2013, 21:35 • United Center, Chicago, IL • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového týdne a u dalších online přenosů na počtenou! (00:12:56)

Zblokované střely: 24:14

Branky a nahrávky: 7. Seabrook (Keith, Frolík), 11. Toews (Keith, Seabrook), 21. Sharp (Toews, Oduya) - 41. Richards (Kopitar, Doughty), 53. Richards (Doughty, Williams). Rozhodčí: Kozari, Walsh - Cvik, Grandt. Diváci: 21843.

Zblokované střely: 11:5 (celkem 24:14)

I přes obrovský tlak v závěru zápasu Blackhawks vše přestáli bez újmy a ačkoliv třetí třetinu prohráli 2:0, tak z dnešního zápasu berou oba body za vítězství 3:2. Skóre dnešního utkání otevřel v sedmé minutě Brent Seabrook, za další 4 minuty přidal druhou branku Jonathan Toews. Po 56 vteřinách druhé třetiny skóroval také Patrick Sharp a Chicago vedlo už 3:0! Ve třetí třetině ale přišly dvě přesilovkové trefy Mika Richardse, které ještě zdramatizovali zápas, který ale už skončil výsledkem 3:2. Chicago tak přidává patnáctý zápas v řadě, ve kterém neprohrálo, k vyrovnání rekordu Anaheimu Ducks ze sezóny 2006-07 jim tak zbývá jedno utkání!