Willem II Tilburg
2:3 (1:3)
NEC Nijmegen
Pátek 22.02.2013, 20:00Nizozemská Eredivisie

Je tu konec zápasu, který nakonec přeci jen vyhráli hosté v poměru 3:2. Tilburg začal senzačně a hned od první minuty hry vedl. Jenže hosté do poločasu vývoj zápasu otočili na 3:1 a kráčeli k vítězství. Na začátku druhé půle sice snížil Joachim, to ale bylo ze strany domácího celku všechno. (21:55:39)

90+5
    Meul se dokonce dostal k balonu, jeho rána z velké dálky vypadala spíš jako odkop než jako střela na bránu soupeře.

90+5
    Závěr zápasu je hodně hektický. Nyní je tu asi vůbec poslední standardka pro domácí tým. Opět ve vápně i gólman Meul.

90+4
    Hráči Tilburgu svého soupeře hodně tlačí, jenže obrana Nijmegenu zatím drží. Znovu jí musel pomoci i gólman Babos, který musel jít pro míč do skrumáže.

90+3
    Hosté ale celou situaci zvládli a ubránili se.

90+3
    Do vápna jde i brankář Meul.

90+2
    Roh pro domácí celek.

90+2
    Hráči Tilburgu stále bojují alespoň o bod. Hosté nejsou skoro u balonu a jen se brání.

90+1
    Po velkých zmatcích ve vápně Nijmegenu musel zasahovat gólman Babos.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

90
    Hosté stále drží balon na polovině soupeře a zatím se jim daří zápas v poklidu dohrávat.

89
    Střídání hostů. Odešel George a zahraje si Conboy.

88
    Hosté již nic nevymýšlejí a snaží se balon jen daleko odkopávat od vlastní brány.

88
    Na hranici vápna se balon odrazil ke Cornelisseovi, jeho ránu ale v pohodě pokryl gólman Babos.

87
    Hráči Tilburgu se ale snaží všemožně natlačit do vápna Nijmegenu.

86
    Závěr zápasu se rychle blíží a ke třem bodům mají stále blíže hosté.

84
    Nyní zkusil van der Velden vypálit z voleje po centru z levé strany. Jeho rána nebyla vůbec špatná, šla ale mimo.

83
    Útočnou akci hostů táhl van der Velden, jeho pas na pravou stranu byl ale nepřesný.

Petr Bílek

Branky: 1. Haemhouts, 52. Joachim - 27. Cornelisse (vla.), 33. Platje, 42. Platje

Karty:   34. Hofs (WLM) - 45. Falkenburg (NIJ)

Willem II Tilburg: Meul - Cornelisse, Akouili, Peters, Jallo - Haemhouts, Mulder (79. Höcher), Hofs (74. Guijt) - Misidjan, Joachim, Podevijn (56. Lumu)
    NEC Nijmegen: Babos - Bovenberg, van Eijden, Breuer, Amieux - Pálsson, Koolwijk - Falkenburg (82. Stutter) - van der Velden, Platje (66. Boymans), George (89. Conboy)

Rozhodčí: Nijhuis - Boonman, van de Ven