Athletic Bilbao
1:3 (1:1)
Real Sociedad San Sebastian
Pátek 22.02.2013, 21:30 • San Mamés, Bilbao • Španělská LaLiga

Ve druhém poločase dostal hosty do vedení v 67. minutě Agirretxe. O deset minut později se podařilo San Sebastianu navýšit vedení na konečných 3:1, trefil se Vela. Domácí pak již nedokázali snížit či vyrovnat stav utkání. (23:19:40)

To je z dnešního online přenosu vše, hosté dnes zahráli velice taktický výkon, na nějž Athletic Bilbao nedokázal najít "recept" a tak není divu, že v tomto zápase prohrál.

90+3
    Běží poslední minuta nastavení.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Poslední střídání v sestavě Realu San Sebastian, Asier Illarramendi ze hřiště odchází, nahradí ho Ruben Pardo.

88
    Nakonec míč končí nad bránou, Bravo může vykopávat.

88
    Hosté faulují ve vzdálenosti zhruba osmadvaceti metrů od vlastní brány, domácí budou zahrávat nepřímý volný kop.

87
    Bilbao nyní těžce přechází před zahuštěný střed hřiště, hosté sice brání, ale jsou při tom aktivní, není to pasivita.

86
    Než k němu dojde, sledujeme ale kombinaci domácích na vlastní polovině.

85
    Hosté připravují další střídání.

83
    Nepřesný nákop domácích, Carlos (Real) si nakonec ještě doskočil na míč, ale "trkl" ho mimo hřiště.

82
    A i když se tam Iturraspe dostal k hlavičce, míč, padající do branky Realu, nakonec chytá Bravo.

81
    Bilbao zahrává rohový kop z pravé strany.

80
    Začíná poslední desetiminutovka druhého poločasu.

79
    Domácí budou s přibývajícími minutami čím dál nervóznější!

77
    Real Sociedad právě vstřelil branku!
    Další z řady rychlých brejků které hosté využívají ke vstřelení třetí branky! Tu hostů dává CARLOS VELA, který si nejlépe naběhl na centr z levé strany a hlavičkou dává třetí gól Realu San Sociead.

76
    Tentokrát střídají hosté, hřiště opouští Gonzalo Castro, nahrají ho David Zurutuza.