Pittsburgh – Florida 3:1 (kon.) | Nashville – Vancouver 0:1 (kon.) | Chicago – San Jose 2:1 (kon.)
Washington – New Jersey 5:1 (kon.) | Philadelphia – Winnipeg 5:3 (kon.) | Edmonton – Arizona 3:2 (po s.n.)

Philadelphia právě vstřelila branku!
    V poslední vteřině zápasu trefuje prázdnou branku ZAC RINALDO. Asistence: Kimmo Timonen.

58:30
    Pavelec na střídačce! Hosté to zkoušejí v šesti hráčích v poli.

56:11
    Hosté mají velkou šanci vyrovnat, když je za nedovolené bránění vyloučen na 2 minuty Coburn.

48:57
    Domácí využívají další přesilovou hru a dostávají se poprvé v zápase do vedení, když dobrou přihrávku Braydena Schenna poslal pohotově do branky WAYNE SIMMONDS. Asistence: Brayden Schenn, Jakub Voráček

47:49
    Kane dostává 2+2 minuty za hrubost a krosček. Na druhé straně je vyloučen Hartnell na 2 minuty za hrubost.

46:18
    Domácí přesilovou hru velmi rychle využívají, když se po přihrávce Voráčka podruhé v zápase prosadil BRAYDEN SCHENN. Asistence: Jakub Voráček, Claude Giroux.

46:00
    Přesilovou hru si zahrají i domácí, když je na 2 minuty vyloučen Burmistrov.

43:43
    Fedotěnko je vyloučen na 2 minuty za hákování.

34:24
    Domácí semkli bránící trojici v útočném pásmu, kde vzal odpovědnost na sebe CLAUDE GIROUX a střelu od modré čáry poslal přesně pod břevno. Asistence: Kimmo Timonen, Jakub Voráček.

33:34
    Tak toto je pro Winnipeg nepříjemné. Hned po vhazování je za zdržování hry vyloučen na 2 minuty Slater. Domácí budou hrát skoro celé dvě minuty přesilovou hru pět na tři.

33:22
    Byfuglien je vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

31:13
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Winnipeg odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou branek, když ALEX BURMISTROV dokázal dokonale tečovat střelu Clitsoma. Asistence: Grant Clitsome, Dustin Byfuglien.

29:03
    Nyní hráli v šesti hosté a také jsou za tento prohřešek vyloučení.

28:29
    Domácí hokejisté jsou potrestáni za mnoho hráčů na ledě.

26:54
    Na 2 minuty za krosček je vyloučen hostující Little.

22:34
    Hosté jdou znova do vedení, když OLLI JOKINEN vyslal z otočky slabou střelu, která k překvapení všech skončila v brance. Asistence: Blake Wheeler.

21:13
    Vzájemně vyloučeni Hartnell a Burmistrov. Oba dva jsou vyloučeni na 2 minuty za hrubost.

16:57
    K vidění byla další bitka, které se zúčastnil Luke Scheen a Evander Kane. Oba hráči dostávají 5 minutový trest.

15:18
    A domácí z tohoto tlaku vytěžili vyrovnávací branku, když se k odraženému puku dostal jako první BRAYDEN SCHENN a poslal jej za bezmocného Pavelce. Asistence: Danny Briere, Wayne Simmonds.

14:20
    Neuvěřitelnou šanci nyní zazdil domácí Hartnell, když obdržel perfektní přihrávku od Voráčka, po které na něj zívala prázdná branka, kterou ale trefit nedokázal, když poslal puk přímo do Pavelce, který měl nyní velké štěstí.

9:07
    Do ruční výměny názorů se pustil domácí Simmonds a hostující Thornburn. Oba hráči dostávají trest na 5 minut.

5:49
    Timonen je vyloučen na 2 minuty za držení. Přesilová hra pro Winnipeg.

4:48
    Winnipeg se dostává do vedení, když Antropov našel z poza branky volného EVANDERA KANEA, který si se zakončením věděl rady a poslal puk k pravé tyčce. Asistence: Nik Antropov, Dustin Byfuglien.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 16. Schenn B. (Briere, Simmonds), 35. Giroux (Timonen, Voráček), 47. Schenn B. (Voráček, Giroux), 49. Simmonds (Schenn B., Voráček), 60. Rinaldo (Timonen) - 5. Kane (Antropov, Byfuglien), 23. Jokinen (Wheeler), 32. Burmistrov (Clitsome, Byfuglien)

Philadelphia Flyers: Bryzgalov (Boucher) - Schenn L., Timonen, Coburn, Grossman, Gervais, Gustafsson - Hartnell, Giroux, Voráček - Simmonds, Schenn B., Briere - Knuble, Couturier, Talbot - Rinaldo, Fedotěnko, McGinn
    Winnipeg Jets: Pavelec (Pasquale) - Byfuglien, Clitsome, Bogosian, Hainsey, Postma, Stuart - Wheeler, Little, Ladd - Antropov, Burmistrov, Kane - Wellwood, Jokinen, Tangradi - Thornburn, Slater, Wright

Rozhodčí: Dan O'Rourke, Francois St. Laurent - Jean Morin, Mike Cvik

Diváci: 19,933