Slavia – HC Plzeň 2:4 (kon.) | Třinec – Warriors Brno 5:2 (kon.) | Kometa Brno – Hr. Králové 10:1 (kon.)
Jihlava – Pardubice 2:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:2 (1:0, 0:1, 4:1)
HCM Warriors Brno
Neděle 24.02.2013, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

57:34
    Lukáš Jašek je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče + na dvě minuty za hrubost. Hosté si tedy zahrají přesilovou hru až do konce utkání.

49:48
    Jakub Tůma je vyloučen za vysokou hůl.

42:58
    Třinečtí si navíc zahrají přesilovou hru, Petr Lainka si jde totiž odpykat dvouminutový trest za podražení.

35:25
    Hra se přesunula na druhou stranu, kde hosté natlačili puk na Hlaváče. Hru přerušil rozhodčí, který si všiml hákování Adama Husseina, což znamená dvouminutový trest a přesilovku Ocelářů.

29:35
    Počet hráčů na ledě se srovná. Lukáš Jašek odjíždí na trestnou lavici, kde si odpyká dvouminutový trest za držení.

29:03
    Oceláři si zahrají přesilovou hru, Lukáš Paulík je totiž vyloučen na dvě minuty za podražení.

07:03
    Je tady první vyloučení tohoto duelu, na trestnou lavici putuje Filip Roubal na dvě minuty za vysokou hůl, a tak si Oceláři zahrají přesilovou hru.

Luboš Olszar

Branky a nahrávky: 4. Bartko (Jašek), 43. Tůma (Radzienciak), 44. Roman Mil. (Bartko), 49. Sztwiertnia (Kofroň), 50. Poruba (Bartko, Jašek) - 22. Kůst, 60. Roubal (Kůst)

HC Oceláři Třinec: Hlaváč (Ovčaři) - Radzienciak, Imrich, Janiczek, Roman, Krása, Bartko - Jašek, Mach, Roman, Kofroň, Poruba, Sztwiertnia, Tůma, Zogata, Murín, Škorpík.
    HCM Warriors Brno: Čáp (Gerža) - Kuntoš, Kunst, Padrnos, Kůst, Hussein, Dinga, Lecián, Dufek, Dvořák, Roubal, Haman, Jurnečka, Hladký, Paulík, Lainka, Vágner.