Příbram – Brno 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:2 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 1:2 (kon.)
Slovácko – Olomouc 2:0 (kon.) | Jablonec – Ostrava 3:2 (kon.) | Dukla Praha – Jihlava 4:4 (kon.)
Teplice – Sparta 0:5 (kon.) | Táborsko – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 2:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:2 (1:2)
FC Slovan Liberec
Pondělí 25.02.2013, 13:00Juniorská liga

87
    Poslední výměna také na liberecké straně, Janošíka vystřídá na zbylé minuty Beníšek.

81
    Liberečtí o další minutu později posílají na závěr čerstvou sílu, Komendu nahradí Matěj Lukeš.

78
    K výměně se rozhodl ještě také domácí kouč. Mižiče vymění Patrik Šulc.

77
    Druhá výměna na liberecké straně, Boušku nahradí Patka.

73
    První střídání na straně Liberce, Kmoníček nahradil Drobílka.

64
    Poslední střídání domácího mužstva je tady. Matěj Horák nahradí střelce jediné branky Boleslavi Mateje Sivriče.

46
    Mladá Boleslav poslala do druhého poločasu dva nové hráče. Místo Ondřejky přišel Synek, Šimka vystřídal Tomáš Honc.