Everton FC
3:1 (2:0)
Oldham Athletic
Úterý 26.02.2013, 20:45 • Goodison Park, Liverpool • FA Cup

Rozhodčí Oliver ukončil dnešní odvetné utkání, ve kterém domácí Everton FC porazil svého soupeře Oldham Athletic 3:1. V prvním poločase padly branky dvě a postarali se o ně Mirallas a Baines. V poločase druhém přidal zásah Osman a o dvě minuty později snížil na 3:1 Smith. Oldham se velmi snažil a chtěl hodně, nicméně se mu to nepodařilo. Do čtvrtfinále postupuje Everton, kde změří síly s Wiganem. Hosté se za předvedený výkon stydět nemusí, celkově dali Evertonu tři branky a to je slušná bilance. Děkuji Vám za pozornost, Evertonu blahopřeji k postupu a Vám přeji dobrou noc. (22:43:09)

90+3
    Rozběhla se poslední nastavená minuta a u balonu jsou domácí fotbalisté, jenž kombinují na vlastní polovině. Soupeř rozehrávku aktivně napadá.

90+2
    Gól na hlavě měl Smith, jenž se prezentoval velmi prudkou střelou, ale Howard napodruhé míč chytil.

90+1
    Faulovaný byl Howard, a tak sudí hru přerušil. Rozehrávat bude Everton.

90+1
    Hosté vybojovali rohový kop.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Hrací plochu opouští Pienaar a nahrazuje ho Hitzlsperger.

89
    Na útočné polovině fauloval Wesolowski a rozehrávat bude Everton.

88
    Howard je v pořádku a může pokračovat ve hře.

88
    Hra po krátkém přerušení pokračuje.

87
    Na Goodison Parku se stále nehraje.

86
    Simpson fauloval Howarda a vyfasoval žlutou kartu.

84
    Ze hry odchází autor první branky Mirallas, nahrazuje ho Naismith.

84
    Hosté ve středu hřiště chybovali a Everton vyrazil do protiútoku. Obrovskou šanci měl Gibson, jenž mohl přidat čtvrtou trefu Evertonu. Nicméně Gibsonova střela skončila vysoko nad brankou.