Stříbrní Lvi – Patriot Budapešť 2:3 (kon.) | Loko Jaroslavl – K. Vary 5:3 (kon.)
Stříbrní Lvi Petrohrad
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Patriot Budapešť
Čtvrtek 28.02.2013, 11:00 • Malá Aréna SK Jubilejnyj • MHL

To je pro dnešek vše. Od onlajnu se s vámi loučím. (13:13:53)

Patriot dokázal vyhrát nad Stříbrnými Lvy, když se mu podařilo v každé třetině vstřelit branku a tak si ze svého tripu po Rusku odveze minimálně tři body. Odveta je naplánovaná na zítra, tedy pátek, opět od 11 hodin.

60:00

59:40
    Oddechový čas pro hosty.

52:34
    Patriot právě vstřelil branku!

Patriot se opět dostává do vedení zásluhou Matúše HOLEŠI. Asistence: Nedvěd, Kalináč.

44:15
    SilverLions právě vstřelili branku!

Stříbrní lvi využívají přesilovku a srovnávají stav utkání. Střelec Alexandr ZAMČALOV. Asistence: Malcev, Kloškov.

42:59
    Jan Bittner (PAT) odchází na dvě minuty za posunutí branky.

40:01

40:00

38:31
    Trest pro hráčskou lavici Patriotu za šestého hráče na ledě. Trest odsedí David Priganc.

31:54
    Vyloučen Igor Ponomarev (SLP) a úder kolenem.

30:55
    Vzájemné vyloučení pro Jana Bittnera (PAT) za zdržování hry a dvě minuty dostává i na druhé straně Alexandr Larijonov za hrubost.

25:45
    Dvě minuty dostává David Priganc (PAT) za hákování.

24:25

Za Stříbrné Lvy snižuje ŠESTAKOV. Asistence: Gasjukov, Ponomarev.

23:53

Druhou branku Patriotu střílí Benjamin NĚMEC. Asistence: Kalináč.

20:01

20:00

09:59
    Za vzájemnou potyčku vyloučen Ondřej Nedvěd (PAT) a Alexej Občinikov (SLP). Oba na čtyři minuty.

Petra Skopcová

Branky a nahrávky: 25. Šestakov (Gasjukov, Ponomarev), 45. Zamčalov (Malcev, Kloškov) - 3. Glemba (Kalináč), 24. Němec (Kalináč), 53. Holeša (Kalináč)

Stříbrní Lvi Petrohrad: Goldobin (Bezborodov) - Bogdanov, Ponomarev, Pikmulin, Jevstignejev, Žilin, Lebeděv, Venskel, Gasjukov - Mitrochin, Garanin, Perechoodjuk, Občinikov, Komisarčik, Malcev, Korarov, Šestakov, Kučkin, Kujumov, Larijonov, Možajev.
    Patriot Budapešť: Boraroš (Vaj) - Kočubej, Nedvěd, Dvořák, Bittner, Kubica - Hardi, Němec, Priganc, Kalináč, Božík, Daniška, Glemba.

Rozhodčí: Pachomov - Michalčenko, Šadrin