Toronto – Montreal 2:5 (kon.) | Philadelphia – Washington 4:1 (kon.) | Anaheim – Nashville 5:1 (kon.)
Los Angeles – Detroit 2:1 (kon.)
Los Angeles Kings
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Detroit Red Wings
Čtvrtek 28.02.2013, 04:06 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:47:09)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Detroit ztrácí zápas! Vedoucí branku Kings dává ANZE KOPITAR, který střelou zápěstím překonává Howarda. Asistence: Dwight King, Trevor Lewis.

51:40

50:26
    Je vyrovnáno! Kings využívají přesilovou hru a trestají nedisciplinované hráče Red Wings, kteří již podruhé v utkání hráli pouze ve třech. Přesilovou hru pět na tři využívá JEFF CARTER. Asistence: Michael Richards, Anze Kopitar.

49:40
    Znovu se budou hosté bránit pouze ve třech, na trestnou lavici usedá Pavel Dacjuk!

49:18
    Kyle Quincey je za hrubost vyloučen na dvě minuty, domácí si zahrají přesilovou hru.

46:27

44:27
    Vjačeslav Vojnov hákuje, je vyloučen na dvě minuty, přesilovou hru si zahrají hosté.