Toronto – Montreal 2:5 (kon.) | Philadelphia – Washington 4:1 (kon.) | Anaheim – Nashville 5:1 (kon.)
Los Angeles – Detroit 2:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
2:5 (1:1, 1:1, 0:3)
Montreal Canadiens
Čtvrtek 28.02.2013, 01:40 • Air Canada Centre • NHL

Hokejisté Montrealu si dnes za svůj výkon zasloužili plný bodový zisk, i když přes velkou převahu hráli s Torontem po dvou třetinách nerozhodně. Ovšem v polovině třetího dějství přidali rozdílovou trefu a mizerně hrajícímu Torontu dali ještě dvě branky. Čeští hráči Tomáš Plekanec ani Tomáš Kaberle dnes nebodovali. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešní noci.
    (04:10:50)

60:00

59:01
    Do konce nezbývá ani minuta a kotouč je v pásmu domácích.

58:31
    Utkání se dohrává a Toronto je v útoku zoufalé.

57:24
    Montreal právě vstřelil branku!
    Kessel přišel o kotouč a do prázdné branky rozhoduje snadnou střelou BRIAN GIONTA. Bez asistence.

57:00
    Torontu se nedaří přejít do útočného pásma a hraje bez brankáře.

55:58
    Grabovski po střele od modré tečuje kotouč těsně mimo.

55:01
    Následně Scrivens dobře zasahuje proti tvrdé ráně Plekance.

54:26
    Po pravém křídle nyní unikl MAX PACIORETTY a trefil se nádherně na bližší tyč. Dává tak svou druhou branku v utkání. Bez asistence

54:11
    Na druhé straně poprvé v utkání hrozí také český obránce Tomáš Kaberle, ale Scrivens drží svůj tým.

53:41
    McClement vybojoval kotouč za brankou Montrealu, Grabovski se všakke střele nedostal.

52:39
    Střelu Paciorettyho vyráží Scrivens do rohu kluziště.

52:10
    Phaneuf znovu přeušuje hru, další zakázané uvolnění Canadiens.

51:57
    Nepřesnosti na obou stranách, zakázané uvolnění Montrealu.

51:27
    Pokus Prusta s přehledem kryje na druhé straně Scrivens.

51:06
    Toronto má tlak, avšak střelu Phaneufa kryje Price a máme tu komerční přestávku.

50:11
    Nyní pálí Kulemin, ale Price zasahuje.

49:08
    Po vyhraném vhazování Desharnaise pálí od modré Gorges a kotouč přímo k tyči tečuje BRENDAN GALLAGHER. Asistence: Josh Gorges, David Desharnais

49:05
    Po nahrávce Plekance pálí Gionta jen do lapačky Scrivense.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 14. McClaren (Brown), 36. McArthur (Kadri, Franson) - 17. Yemelin (Armstrong), 25. Pacioretty (Subban, Markov), 50. Gallagher (Gorges, Desharnais), 55. Pacioretty, 58. Gionta

Toronto Maple Leafs: Scrivens (Rynnas) - Holzer, Phaneuf, Kostka, Gunnarsson, Fraser, Franson - van Riemsdyk, Kessel, Bozak - Kulemin, Grabovski, McClement - Komarov, Kadri, MacArthur - Orr, McLaren, Brown
    Montreal Canadiens: Price (Budaj) - Yemelin, Markov, Kaberle, Gorges, Bouillon, Subban - Gallagher, Desharnais, Pacioretty - Gionta, Plekanec, Prust - Ryder, Eller, Galchenyuk - Armstrong, White, Moen.

Rozhodčí: Laure, Kowal - Driscoll, Morin